Sazanda miktar limiti.

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında Jashuaa tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Arkadaşlar hepimiz bazen hatalara düşüyoruz işin içine birde inat girdimi tartışma halden çıkıyor sabahtan beri konuyu takip ediyorum bazen katıldım ama arkadaşlar dikkate almadılar yada almak istemediler bir kere insan sinirlendimi bu sefer ince noktalara yönleniyor ve bu başımıza her zaman geliyor bu hatayı hep yapıyoruz lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim yaptığımız bir hata var ise kabul edelim iş uzamasın diğer taraftanda hatasını kabul eden bir arkadaşımızın lütfen üzerine gitmeyelim herkes herşeyi bilemez öğrendikten sonra tekrar ederse o zamanda kendi hatalı duruma düşer inanıyorumki bu tartışmada bulunan arkadaşlarımın hepside aynı şey için savaşıyorlar ama bir anlık sinirle yaptıklarını bir anda gözden çıkarabiliyorlar lütfen birbirimizi kırmayalım yorumlarımzda yapıcı olalım
    Teşekkür eder saygılar sunarım.

2. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Sevgili Arkadaslar

Veyseli hepimiz taniyoruz .Uyarilarimiz onda elbetteki fazlasiyla birikim yapti. Kendisi bilmedigi bir konuda (3 gunluk ava gitmisdi, gun basina 10 tane alinacagini saniyordu) Burada bunun boyle olmadigini acikca sadece o gormedi hepimiz gordu. Sizlere kalbini samimice acti ve butun istedigi birazcik onun bu siteye katkilarinin ve dogaya olan saygisinin algilanmasi, anlayisinizi hissetmek. Elbetteki bundan sonra karsiniza boyle bir ihlalle gelkmiyecegi gibi
    bu degerli bilgininde savunucusu olacaktir.
    Lutfen butun ayrintilari okuyarak bu cok degerli arkadasimin kalbini tekrardan kesfedelim.
    Bundan sonra bu konuda menfi elestiri lutfen yazmayin. Konu bir sure sonra
    gerekli gorevi yerine getirdigi temizlenecektir.
    Saygilarla...

3. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    ben baştan sona yazılanları okudum ve yorum yapmadan diğer mesajları yazılmamış kabul ediyorum ve son mesaj her şeyin üstüne örtü olsun inşallah böyle tartışmalar birdaha yaşanmaz:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.