Dörtyol/İskenderun/Arsuz/Samandağ/Hatay Hattı

Konu, 'Bölgeler' kısmında ceranımoo_ist tarafından paylaşıldı.

1. der3uzy

der3uzy Ekrem

2. Atraksiyon

Atraksiyon Emrah

Favori Kamış:
    Fladen Xtra Flex
    Favori Makine:
    Okuma Ceymar FD CY-40
    Selamlar Sevgiler saygılar. Aranıza iki arkadaş daha katılıcaz mahsuru varmıdır :) Sizin tecrübelerinize ihtiyacımız olacaktır illaki.

3. Brodi

Brodi Burhan

Hocam ben yarın barınağa gideceğim.saat kaçta gitmek mantıklı? Yem olarak ne tavsiye edersiniz? Bilgilerinize ihtiyacım var.

4. Emrah Kertmen

Emrah Kertmen EMRAH

Herkese selam arkadaşlar bol bereketli avlar.Bir çok arkadaşım gibi bende yeniyim.Şırnakta çalışıyorum.15 Tatilde izine geleceğim memelektim Osmaniye.Dörtyol-İskenderun civarlarında at-çek ve dip oltalı takımlar ile av yapma hevesindeyim.Avlak yeri olarakta genel olarak tüm formlardan özetle İskenderun liman-Nato limanı-Dörtyol barınak-Çay ağzı doğrumu anlamışım:))Ha birde Ocak 25 gibi inşallah avlanacağım sizce bu mevsim ve bu ayda saydığım avlak yerlerinde balık durumu ve olta takımları hakkında bilgisi olan üstadlarım varmıdır.Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım.Herkese RAST GELE

5. prmsahin

prmsahin Mehmet Şahin

2 Aralık 2017 tarihinde İskenderun Sahilinde ava gittik, evlendirme dairesinin yan tarafındaki dalgakırana şehrin arıtılmış kanalizasyon atık borusunu kurmuşlar, çapı nerdeyse 1,5 metre olan o borudan 24 saat boyunca arıtılmış 'bok' akıyor resmen! Bu yüzden o kısımdaki balıklar zamanla daha da azalacak diye düşünüyorum. İskenderun Belediyesi bu boruyu gözden ırak bir yere taşıyabilirdi. Ama nedense İskenderun'a gelen herkese bok şelalesi izletmeyi tercih etmiş?! Sonuçta turistik gezi amaçlı gezen insanlar da bu görüntüyü hiç beğenmeyecektir. Ayrıca 5-6 saat boyunca olta attık, balık falan yok. Niye? Tek sebebi bu kanalizasyon borusu! Sabah saatlerinde o borudan akan suyun şiddeti daha azdı. Suyun dibi ve yavru balıklar görünüyordu. Saat ilerleyip bok borusunun debisi artınca ne suyun dibi göründü, ne de balık hareketliliği... İskenderun Belediyesi buna bir çözüm bulsun bence!

6. mehmet0625

mehmet0625 Mehmet

Favori Kamış:
    okuma v system 240cm 10-40
    Favori Makine:
    shımano exage 4000 fd
    En İyi Avı:
    Lambuka 63 CM
    kefal ve bazı balık türleri o boklu suya bayılır ve o kefallere saldırmaya gelen çatal kuyruk kofana akyaları görsen alırdın güzel balık oralardan kilo üstü az balık almadık gece gideceksin sabaha kadar bak gör balığı