Bu sefer konu sağlık , iyi bir Nöroloji doktoru tavsiyesi

Konu, 'Genel Konular' kısmında ozkan_askan tarafından paylaşıldı.

1. ozkan_askan

ozkan_askan ÖZKAN AŞKAN

Favori Kamış:
    Alba star 3,90 - Alba Star İstanbul 1942 4,20 cm. D.A.M 2,70 cm. telespin, Alba Star Apache 2.40cm
    Favori Makine:
    Okuma Boxter 65 , Alba Star KK 55 , Lineaeffe rapid seal fd 40 , shimano hyperloop 25
    Merhaba dostlar . Bu sefer konu sağlık .
    Eşimin rahatsızlığı nedeni ile iyi bir nöroloji uzmanı arıyorum.İstanbul' da tavsiye edebileceğiniz bir dr. yada hastane var mı acaba ?

2. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Geçmiş olsun dileklerimle, Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Konu Bursa olsaydı, EU konfederasyon Bşk.Olan Prf. Ender hocayı önerecektim. Uludağ Ünv.Tıp Fklt.

3. ozkan_askan

ozkan_askan ÖZKAN AŞKAN

Favori Kamış:
    Alba star 3,90 - Alba Star İstanbul 1942 4,20 cm. D.A.M 2,70 cm. telespin, Alba Star Apache 2.40cm
    Favori Makine:
    Okuma Boxter 65 , Alba Star KK 55 , Lineaeffe rapid seal fd 40 , shimano hyperloop 25
    Çok teşekkürederim Tevfik Abi .

4. giyim16

giyim16 fezail ulukaya

çok geçmiş olsun allah şifalar versin.

5. maximturka

maximturka mert

Favori Kamış:
    Okuma Salina SeaSpin10-40g,Shimano Alivio AX8000 3,30mt 50-100gr, Lineaeffe ac casting surf 390cm,
    Favori Makine:
    Okuma Safina Pro SPa-25 , OKUMA AVENGER AV-55 MAKİNE,DAİWA CROSSFIRE 2500
    çok geçmiş olsun , Ankara da olsaydı senin için araştırabilirdim. eski ilaç firması çalışanıydım. ilaçlarımda ağırlıklı olarak noroloji, psikiyatri doktorlarına yönelikti.
    ancak şöyle bir ayrıntı belirtmek gerekirim. nöroloji doktorlarıda ki işin uzmanını arıyorsan nörolojinin alınına giren belli hastalıklarda uzmanlaşmış doktorlar mevcuttur.
    örnek olarak nörolojiye migren de girer, epilepside ve başka rahatsızlıklarda.o yüzden eğer eşinizin rahatsızlığı hangi tip nörolojik rahatsızlıksa ona göre uzmanlaşmış doktorlara gitmenizde fayda var.
    ufak bir tavsiye ankara da bu şekilde en azından üniversite hastaneleri profları yada doçentleri bu konularda daha iyi bir alt yapıya sahipler. Ancak onlarda genellikle muayenelerine yönlediriyorlar ,belli bir ücret karşılığında hasta bakıyorlar.

tekrardan geçmiş olsun .

6. s_gulbahar

s_gulbahar sami

Favori Kamış:
    LANEFEE TURNASURF
    Favori Makine:
    OKUMA
    geçmiş olsun

geçmiş olsun dostum

bu konuda dikkatli olmanı tavsiye ederim benim kızım da noroloji hastası başlangıçta gitmedğimiz özel hastane kalmadı hiçbiri çözüm olmadığı gibi tamamen para tuzağı dikkatli ol

sana tavsiyem cerrahpaşaya git herne kadar dr lar seni yorsa da cok uzun kuyruk beklesende oradaki dr lar ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyorlar ben şifayı devlet hastanesinde buldum .

7. hsnhmzgl

hsnhmzgl Hasan

Favori Kamış:
    Lineaeffe S-Flex 4,20 15 Kilos
    Favori Makine:
    Okuma Trio Red Core 65
    Oncelıkle gecmıs olsun. Eger, lstanbuldaysanız bakırkoy ruh ve sınır hastalıkları hastanesını tavsıye ederım. Orada farklı konularda uzman onlarca doktor var

8. fatihh

fatihh Fatih

Favori Kamış:
    Fury Caster ,L.Effe SeaMaster 4,20 Surf,ProCatch CS Ultra-2.40;Protackle FW-TS 3.60
    Favori Makine:
    Penn Affinty 7000, Okuma Avanger 30b
    Özkan abi çok geçmiş olsun. derdi veren Allahim şifasını da verir inşallah..

9. ozkan_askan

ozkan_askan ÖZKAN AŞKAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Teşekkürederim , bizde üniversite hastanelerine yöneldik. sanırım en doğrusu bu .

teşekkürederim , şimdilik anadolu yakasındaki üniversite hastanelerine yöneldik.

eyvallah kardeşim .

10. Ersin1903

Ersin1903 Ersin

Favori Kamış:
    Okuma Salina Surf 4.20 / Okuma Salina Sea Spin 2.85mt
    Favori Makine:
    Ryobi TT Power 8000 / Tubertini Plus 6000 / Okuma Inspira 40
    Özkan abim çok geçmiş olsun.. inşallah en kısa zamanda doğru doktorla birlikte çare bulunur.. bende araştırıyorum biryandan...

11. zarganaci1959

zarganaci1959 yaşar

Hocam merhaba,
    Nerede olduğunuzu yazmamışsınız size yardımcı olmak adına yazıyorum www.fvcpsikiyatri.com a bir bakabilirsiniz. Orada Ayşegül hanım'a isterseniz tedavi olabilirsiniz birde Bülent bey var. Ben ayşegül hanım a tedavi olmanızı öneririm, Ankara'da daha önce sevdiğim yakın bir arkadaşımın tedavi olduğu bir psikiyatrik merkezdir fvc, kesinlikle sorun yaşamazsınız.

konu biraz eski kalmış şimdi fark ettim :)