2 saatlik Kefal avından...

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında guney tarafından paylaşıldı.

1. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    Akşam 5 gibi avlağa yanaştık, uzun zamandır gitmemiştim. suyun bu kadar pisleneceğini hiç sanmazdım ama malesef... lağım, tavuk çifliği birde üstüne mangal kömürü yapımıyla su ya karışan atık... durum çok kötü... :(
    IMG-20170318-WA0004.jpg
    yanımdaki arkadaşa askide ne kadar güzel bir avlak olduğunu anlatır iken bir baktım arabada av köpekleri, indirene kadar :) garipler, av için aldığımız yemden gösterdikten/verdiktenten sonra indiler... :)

IMG-20170318-WA0012.jpg IMG-20170318-WA0014.jpg

barajdan aşağı temiz dir dedik ama maalesef ikinci kez...

yapacak bir şey yok biraz olta attıktan sonra hava kararırken geri dönüş yoluna... :(
    IMG-20170318-WA0011.jpg
    IMG-20170318-WA0005.jpg

güzelim doğayı kendi elimizle mafediyoruzya ne diyim... katkısı olanları ... anıyorum...

Rastgele...

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Tebrikler abi sen yine güzel balıklar yakalamışsın bizde o da yok :) Turna sezonunun açılmasını bekliyoruz ama resmen balık tutamamak için. Muhtemelen boşa gidip geleceğiz. Benim gibi yeni avcılar için Ankara çevresinde kıyıdan turna yakalamak çok zor. Ben ve benim gibi bu işe yeni gönül vermiş balık sevdalılarının da turna tutması dileğiyle :) Rastgele...

3. Engin79

Engin79 Engin

Favori Makine:
    Shakespeare 2441 Ambidex Super
    En İyi Avı:
    Kimsenin balık tutamadığı gün tuttuğum tek istavrit :)
    En azından balık tutma zevkini tattıracak bir "siftah" yapılmış.. Ama su cidden kötü görünüyor. :(