Zonguldak

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında YASİN BAYRAK tarafından paylaşıldı.

1. YASİN BAYRAK

YASİN BAYRAK

Favori Kamış:
    OLTA VE SABIR
    En İyi Avı:
    8 KG SAZAN
    Zonguldak'a gitmek zorunda kalıyorum bu pazar, neresinde kıyıdan ne avlayabilirim ve ne yem kullanmalıyım. deniz balıkçılarından yardım bekliyorum.ben aslen sazancıyım.

2. serkan67

serkan67

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    6 kg yayın
    Merhaba dostum ben zonguldaklıyım, eğer istavrit istiyorsan kozlu sahiline, eşkina veya iskorpit istiyorsan alaplıya, kalkan istiyorsan zonguldak ereğli arasında kalan sahile gideceksin. ama kalkan için şu an biraz erken istersen kandilliden lüfer deneyebilirsin.

3. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Peki Akçakoca tarafından ne çıkar?.. Zaman zaman gidiyoruz ama daha hiç olta atmayı denemedik.. Tavsiyeniz ne olur?

4. serkan67

serkan67

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    6 kg yayın
    Dostum akcakoca en iyi balığın tutulduğu yerdir. Genelde tekneler daha iyi iş yaparlar Fakat turistlik yer olduğu için kıyıdan iş yapmak zor sahiller bu mevsimde kalabalık oluyor. Genelde kayalık bölgeden oluşur. akşamları insanların denize girdiği yerde levrek avlayabilirsin Ayrıca iskorpitin bol olduğu biyerdir.

5. YASİN BAYRAK

YASİN BAYRAK

Favori Kamış:
    OLTA VE SABIR
    En İyi Avı:
    8 KG SAZAN
    Teşekkür

ilgilerinize çok teşekkürler arkadaşlar. faydasını göreceğime eminim.

6. RÜZGARLI_ADA

RÜZGARLI_ADA GÖKTUĞ KARABULUT

ya ben de üni kazandım orda en az 5 sene ordayım olta takımlarımı da yanıma alıp gidiyorum daha ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim...

7. sadık sarı

sadık sarı sadık sarı

Favori Kamış:
    alba star
    Favori Makine:
    albastar
    En İyi Avı:
    sazan
    selam arkadaşalar zonguldakata kalkan yakalamak istiyorumu amaki bir deneyimim yok sahilden nsıl yakalarım ve zonguldakın merkeze yakın yerlerde nerde kalkan yakalarım bana yardımcı olunuz zonguldsakta bir grup varsa bende katılırım msn s691karda@hotmail.com şimdiden teşekkur ederim