Yeni Üye

Konu, 'Tanışalım' kısmında ozgurkaan tarafından paylaşıldı.

1. ozgurkaan

ozgurkaan Özgür Kaan

Merhaba,
    İstanbul'da ikamet eden bir amatör olta balıkçısıyım. Amatör olmakla birlikte acemiyim de. İki kez balığa gittim henüz. 20 yaşındayım. Babam bilmediği için öğrenemedim zamanında çok bilinen bir ucuz marketten 35 tl tutarına aldım. Ama bayağı iyi çıktı. Eminönü'de gittim iki gün önce ve 5 adet istavrit tuttum çapari ile. Dün 17 adet ( Çok şükür) tuttum. Hafta sonunu bekler oldum. Öyle bir şey.

Merak ettiklerim var elbet yeri mi bilmiyorum ama Eminönü'nde hangi balıklar var? Neler yapmam gerek? Önerilerinizi bekliyorum?

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Hoş geldin Özgür,forumda merak ettiğin her konuda bilgiler mevcut,önce eminönü haliç galata başlıklı konuları bir gözden geçirmeni tavsiye ederim,Eminönünde mevsimine göre oldukça çeşitli balıkların avı gerçekleştirilir,gide gele göreceklerinden de tecrübeler edineceksin, avlanma yöntemlerini ve takımları hem meradan(avlak-yani eminönü vs.) hem forumdan hemde takım satan dükkanlardan öğrenebilirsin ,yapacağın avları bizimle paylaşşırsan ,yorumlarla gelişimine katkı sağlanacaktır,rastgele acemi balıkçı Özgür kardeş:)