Üstadlarımdan yardım lütfen

Konu, 'Kamışlar' kısmında closer_34 tarafından paylaşıldı.

?

spin kamış

1. Okuma v sistem 10-40 gr atarlı 270 cm

100,0%
  2. Shimano catana dx 10-30 gr atarlı 270 cm

oy sayısı 0
    0,0%
  1. closer_34

closer_34 elcin

okuma v sistem 10-40 atarlı 270 cm spin kamış ile shimano catana dx 10-30 atarlı 270 cm lik iki kamış arasında kararsız kaldım
    Denizde kullanmayı düşünüyorum levrek,çinekop gibi balıklar için

Fikirlerini paylaşan herkeze şimdiden tesekkür ediyorum

ÇaylakSazan bunu beğendi.
  2. ÇaylakSazan

ÇaylakSazan Ömer

Merhaba closer. Shimano kamisa sahibim. Bugune kadar esnekligi ile beni sasirtabilen tek kamis neredeyse. Tatli suda turna ve benzeri avlarda kullaniyorum. Cok hafif ve estetik. Bir kac kere okumada catlama gibi sikayetlere denk gelmistim. Ama okuma yada kotu diyemem oda kullanimla alakaliydi muhtemelen. Benim ilk tercihim shimano olurdu. Rastgele

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    V systemeden şaşma. Catanayi 5e çarpar 3e böler

Can Kurtul ve ÇaylakSazan bunu beğendi.
  4. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Ben hiç shimano kullanmadım 2 yıldır okuma v system kullanıyorum. Araştırdığım kadarıyla iki kamışı da kullanan çoğu kişi okum v system i öneriyor(bende gayet memnunum). Özellikle çoğu kişinin bu kararı verme nedeninin kamışla birlikte verilen bazuka çanta olduğunu gördüm. Bazuka çanta kamışı daha rahat taşımak için gerçekten bir velinimet :) karar tabi ki senindir ama bende okuma dan yanayım.

5. closer_34

closer_34 elcin

Herkeze verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Okuma aldım :)