Tv Kanalinda Balik

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında sabri03 tarafından paylaşıldı.

1. sinansarma

sinansarma

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg Halili+2850 gr kofana
    bu proje ne güzel olur arkadaşlar.Benide listeye yazın.Bende varım bu işe.Ama bazı arkadaşlar karamsarlığa kapılmış.Neden olmasın.Çok zor olacağını sanmıyorum.Uydudaki chesse &peche kanalı seyrediyorum.Hep aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp veriyorlar bugün seyrettiğimiz şeyleri 2 hafta hatta 2 ay sonra yine yayınlıyorlar.Bunda ne var.Ama yinede seyrediyorum ne yalan söyliyeyim.Ancak fransızca olduğu için açıklamaları anlamıyoruz.Neden olmasın bizde yapabiliriz.Mesela Ben bir balık tutulacak yere gider orada anlata anlata kendimi kameraya alırım.Tabi balık tutmak lazım. bence fransızlarda böyle yapıyo.Sonra benim gibi başka arkadaşlarda farklı bölgelerde farklı yöntemlerle avcılık yapar ve kemaraya kayıt eder.Birlikten kuvvet doğar.Sonra bu filmleri bir merkezde toplarız.Araya sponsor felan alırız ve bir tv ile anlaşırız.Sonra tv kanalında vardır bir montajcı herhalde bunları montajlar.tv de yayınlatırız. 2 saat ile başlarız.bir süre sonra yarım güne çıkar ve kanalı avcılık ve doğa kanalı olarak parselleriz.Tabi bu şaka değil açık sözlü olmak lazım.yumruğumuzu masaya vuralımda demiyoruz.Herkesin işine gelirse neden yapılmasın.
    Ben gönüllü olarak başlangıç için bir bölüm yapabilirim.
    saygılar.

2. HİTMAN

HİTMAN

Favori Kamış:
    olta
    Sayın ufuk güldemire ulaşmak bu arada geçmiş olsun dileklerini iletmek isteyen arkadaşlar bu maili kullanabilirler.üyesi olduğum bir sitede ufuk beyin amerikada kanser tedavisi gördüğünü öğrendim. buda üzücü bir haber.fakat Türkiye ye dönmüş.mail adresi editor@haberturk.com

3. HİTMAN

HİTMAN

Favori Kamış:
    olta
    emin olun bence böyle bir kanal faliyete geçerse izlenme rekorları kıracaktır.türk halkı doğa belgesellerini gece yarıları verileceği saate kadar bekleme özverisinden kurtulmuş olacak böylece.bu arada şu sıralar ne cheespeche kanalı nede hispasat uydusundan yayın yapan caza pesca kanalı yayınları seyredilemez durumda.kanal şifreleri her saat değişmekde.