Tırıvırı ile mücadelemiz devam ediyor, afiş, broşür dağıtımı ve fotoğraflar

Konu, 'Genel Konular' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

1. antepli

antepli Mustfa

Favori Kamış:
    Sportex, D.A.M, kabon kamis, Daiwa,D.A.M Quick rolle
    Favori Makine:
    Dam Quik, Freilauf, Cormoran, Zebco , Schkeapear ve diğerleri
    En İyi Avı:
    Turna 105 cm, 7,3 kilo, sazan 9.5 kilo
    Sevgli Kardeşim hani bizim broşürler ne oldu gelseydi dağıtacaktım, hayırlısı, bekliyorum. İyi bayramalar.....

2. simendifer

simendifer Sennur

Hiiiiiiiii, unuttum. :eek: Bayram ertesine kalacak artık. :(

Mustafa bey kusura bakmayın, benden o kadar çok istenen şey var ki, unutmuşum. :(

3. antepli

antepli Mustfa

Favori Kamış:
    Sportex, D.A.M, kabon kamis, Daiwa,D.A.M Quick rolle
    Favori Makine:
    Dam Quik, Freilauf, Cormoran, Zebco , Schkeapear ve diğerleri
    En İyi Avı:
    Turna 105 cm, 7,3 kilo, sazan 9.5 kilo
    Tiriviri Brosürlerini...

Gaziantep deki tiriviri afislerimizi her tarafa astik, iste resimleri
    Baye yakisikli cikmissin be abim!

Evet Enver Dai kardesimiz hem dernegimize üye ve hemde tiriviri meselesinde kendisi meseleyi anlamis ve kesinlikle hic satmamis, Tesekkürler Enver bey!!

EVET , GAZIANTEP DE Balik pazarindaki kendin pisir kendin ye türünden lokantanin sahibi tiriviri mücadelemize destek veriyor. Cok hos bir hizmet veriyorlar, nasil mi? Simdi siz balik saticisindan baligi aliyorsunuz, temizliyorlar ve lokanta ya veriyorsunuz, onlar pisiriyorlar ve de ister orada ailenizle yiyin, isterseniz eve süpriz olarak paketleyip pismis baligi götürün, ev hanimlari artik balik kokusu derdinden kurtuldular antepde)))

Burada beni yakisikli cekmemisler)))
    Zabita arkadasimiz, Gaziantep Belediyesinden,Dernegimize üye olacak, Eh artik internette mensur da oldu)))

Son düzenleme: 31 Aralık 2008
  4. simendifer

simendifer Sennur

Mustafa bey, hem sizin hem de dernekteki arkadaşların ellerine ama önce yüreklerine sağlık diyorum. Tüm bu çalışmaların her biri bir kişiye doğruyu gösterse kârdır. Teşekkürler... :)

5. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Bende istiyoruuuuuuuum. Varsa tabikiiiiii. Amma Nisandan yapıştıracağım. Şu an hertaraf don bizde, nisanda avlar başlar ozaman tam zamanı bu afişlerin.

6. emrahkaya

emrahkaya emrah

Favori Kamış:
    remıxon
    Favori Makine:
    technostar
    En İyi Avı:
    turna 5 kılo
    turnacı

tırıvırı bu zamana kadar kullanmadım,kullananları ıse kınıyorum
    onlar geleceklerının farkında deyıller,nedense bırseylerı kaybettıgımız zaman
    aklımız basımıza gelıyo,umarım bu son olur

7. deppik

deppik onur karabıyık

En İyi Avı:
    5,6kg sazan.. :)
    MERHABA... BENDE ELMİDEN GELENİ YAPMAK İSTİYORUM..EĞER BANA DA MAİL İLE BİR ÖRNEK AFİŞ YOLLARSANIZ BNDE BUNU RENKLİ OLARAK İHTİYACIM KADAR BASTIRARAK BU BÖLGEDEKİ AV MALZEMELERİ SATICILARI,KAHVEHANELER,İYERLERİ V.B. YERLERE ASABİLİRİM.
    MAİL ADRESİM onurkarabiyik@uzmantas.com.tr

8. deppik

deppik onur karabıyık

En İyi Avı:
    sennur hanımmmmmm.... ben hala sizden bir haber bekliyorum :)

9. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, elimde hiç afiş kalmadı ne yazık ki. Son afişleri Gürkan ağabeye ayırdım. Şayet temin edersem sizlere özelden ulaşırım. ;) Şu anda yapabileceğim bir şey yok malesef. :(

10. xDJx

xDJx Mehmet Kundak

Favori Kamış:
    Oltalarım
    En İyi Avı:
    El oltası ile Turna 7kg. sazan 6kg. yayın 7kg.Yılanbalığı 2.65kg.Alabalık 1.12kg.
    Onur kardeşim bende bir kaç adet afiş ve broşür olacak fazladan , adres yazarsan sana kargo ile yollarım;
    Rast Gele...

11. deppik

deppik onur karabıyık

En İyi Avı:
    çok teşekkür ederim.. çok menun olacağım.. basna birer tane bile yollasanız ben burada kendim çoğalttırıp dağıtırm da... adresim : uzmantaş inşaat malzemeleri ltd.şti. çanakkale asfaltı üzeri 1km. altınoulk/edremit/balıkesir.. tekrar çok teşekkür ederim.. bu arada belirtmek isterim benim şirketim aynı zamanda toptan malzeme satışı da yaptığı için afişlerimiz çanakkale,ezine,çan,yenice,edremit,ayvalık,karaağaç,geyikli,bozcaada,altınova,lapseki,
    gibi bir hat üzerinde komple dağıtalacak.bunun için satış temsilcisi arkadaşım da çok memnun olacak.. keyifli avlar dilerim..

12. cihan bedir

cihan bedir cihan bedir

Favori Kamış:
    kamış,dam,makina,banax 4000
    En İyi Avı:
    1978 de 12.5 kg turna el oltası
    tırıvırı <paraşüt<

07.02.2009 tarihinde çatalca karaağaç köyü civarında bulunan köprü etrafı mahşeri kalabalık .galata köprüsüne geldik zannettim oltaları hazırlarken birisi bağırmaya başladı beş tane birden çektim diye. olta beş balığı çekemez diye düşünürken yanımda bulunan kişide elle attığı oltayı çekerken arkaşına doğru dönerek tüh bende az çektim diye küfür ederek üç tane sazanı tırıvırıyla kenara aldı ben yarım saat içinde arkadaşla beraber on adet oltayla yakalarken tırıvırıyla kaç tane yakalanır belli deyil 156 yı hemen aradım on dakikada geldi amaaaa.hatta balık yakalayanların yanına bile gittiler ne mümkün birer sigara içtiler .çekip gittiler yasayı uygulayanlar yasayı çiğnerse bu ülkenin hali ne olur ahtım var yemin ettlm ufak kamera alıp.tırıvırı kullananları.yasayı uygulamayanları deşifre edeceğim....
    ADALETİN OLMADIĞI YERDE ÖZGÜRLÜKTEN BAHSEDİLEMEZ.........

13. simendifer

simendifer Sennur

Yaptığınız çekimleri bana da iletebilirseniz çok sevinirim. :)

14. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    Tiriviri

Şennur hanım öncelikle merhaba.Tiriviri ile mücadeleyi
    çok yönlü olarak sürdürmekte fayda olduğuna inanıyorum.Gerek antalyada gerek galata köprüsünde insanlar hala tiriviriyi korkusuzca ve sorumsuzca kullanmaya devam ediyorlar.Bu insanları uyarmaya kalktığımda ise hem küfürlü hemde saldırgan bir tavır sergiliyorlarİnaını ne yapaca ğımı şaşırdım,bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

15. simendifer

simendifer Sennur

İsmail bey, öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederim. Ancak benim bu konuda şahsi olarak yapabileceğim bir şey yok ne yazık ki. Çalışmalar yapıyoruz elbette ama ne denli yeterli olduğu tartışılır. Yine de, özellikle bu konuda bahsi geçen çalışmalar tırıvırının zararlarını epey anlatmamızı sağladı. Bilerek ya da bilmeyerek bu materyali kullanan pek çok kişi bu konular hakkında bilgi sahibi oldu, ki bu çalışmalara seyrelmiş de olsa hala devam etmekteyiz. Konu ile ilgili olarak yeni ve farklı çalışmalarımız da olacaktır elbette ama şu an için öyle bir proje hali hazırda düşünülmüş değil. Ancak anlatmaya ve öğretmeye devam ediyoruz tabii ki.

Aşağıdaki sayfada tırıvırı ve zararları ile ilgili olarak bir kısım bilgi aktardım örneğin, uzun zamandır yayında. Pek çok malzemeci ve hatta bazı siteler de sağolsunlar ortak logoyu sitelerinde yayınlayıp, logoyu da bu sayfaya yönlendirerek yardımcı olmaya çalışıyorlar. Onlara da ayrıca buradan teşekkür etmek istiyorum ama anasayfamız yenilendiğinde ayrıca bir teşekkür yazacağım isimleri ile birlikte. Muhtemelen aşağıdaki sayfayı da yenileyeceğim, acele ve acemice, bir an önce yapayım yetişsin diye yaptığım bir sayfaydı.

http://www.balikavi.net/dokuman/tiriviri.shtml

Son düzenleme: 12 Nisan 2009
  16. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    Tiriviri Ile Mücadele

Bahsettiğim şahıslar necahil nede serseri,fakat akıl kıtı insanlar.Allah o insanları bir balığa muhtaç etsin ,bu sözlerim en samimi ruh halim

17. ADEMLİ

ADEMLİ ADEM YELEKİN

öncelikle tüm balıkcı arkadaşlara merhabalar.arkadaşlar banada afiş yollaya bilirseniz ordu bölgemizde dağıtım yapa bilirim

18. simendifer

simendifer Sennur

Merhaba,

Şu an elimde hiç afiş kalmadığından gönderme olasılığım ne yazık ki yok ama temin etmeye çalışıyorum. Temin edebilirsem buradan ayrıca bildireceğim.

19. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Biraderim Murat'ın (stres_yapma) oltasına takılan Siraz balığı. Üzerindeki tırıvırı yosun tutmuş. Belki de en az bir yıldır balığın üzerindedir diye düşünüyorum. Balığın muhtelif yerlerinde de yaralanmalar mevcut.

Son düzenleme: 26 Temmuz 2009
  20. ImpheatuS

ImpheatuS Oğulcan YILMAZ

Favori Makine:
    Kasnak
    En İyi Avı:
    1 kilo 450 gram Mercan
    Anti Tırıvırı Anti Trol