Tatlı su spin avcılığı başlangıç seviyesi takım tavsiyesi..

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında erenqwerty tarafından paylaşıldı.

1. erenqwerty

erenqwerty Eren

Rebel'in böcek sahteleri çok güzel de kasnada iş yapar gibime geliyor , koleksiyona onları da eklemek gerek sanırm :)

2. bearing

bearing erdal demir

bana sorarsan bu maket balık tutkusuna pek kendini kaptırma :) balığın olduğu yerde çay kaşığı bile balık alır bundan emin ol. internette youtube face de bunlar satılsın diye bilerek balık avı videolarına koyupta reklam yapan şahıslar var. bunların çoğu da o firmalarda çalışıyor. bunlara aldanma.

ilk önce takımınlarını al ve göle in. hem takımı dene hem balık durumu hakkında merada keşif yap. eğer farklı saatlerde takip alıyorsan buna göre renk çeşitlendirmesi yaparsın.

illada koleksiyon yapacağım dersen de, para kaybın olmaması için ve dolarda düştüğünden, aliexpress.com'u şiddetle tavsiye ederim. buradan aynı paraya 1 maket alabilecekken orada aynı özelliktekinden değişik renklerde en az 5 adet alabilirsin.

3. erenqwerty

erenqwerty Eren

aliexpressten güvebilir satıcı verebilir misiniz ..

bu arada dediginiz gibi mera araştırması yaptım. normalde çok güzel balık atlardı akşamüstü bile gittim hiç atlamadı. sanırım cemreler düşünceye kadar balıklar yayılıma çıkmayacak.suyun sıcaklaıgı soguktu ama .elik gibi soğuk değildi. mersinde havalar güzel bu günlerde ama su hafif bulanık. koyu degil . tertemiz yemyeşil yerlerde de keşif yaptım yine balık atlamıyor. bi ay filan daha zamanı var sanırım :)