'Spot Balık' Şikayetim var

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında EquiPmeNt tarafından paylaşıldı.

1. EquiPmeNt

EquiPmeNt Vural

Favori Kamış:
    Okuma V System 270Cm 10-40Gr
    Favori Makine:
    Daiwa Exceler S 3000
    En İyi Avı:
    Levrek 2,6 KG
    Merhaba Arkadaşlar.

Yaklaşık 2 hafta önce abim ile birlikte Spot Balık firmasından 2 adet okuma V system 2.70 kamış, shimono ve daiwa makinalar ve sahteler aldık. yaklaşık 1.500 TL lik alışverişimiz oldu.

Pazartesi akşamı balat taraflarında atış yaparken abimin kamışı tam bağlantı yerinden kırıldı üst parçada denize gitti, biraz uğraş vererek denizden almayı başardık vs..

Kamışı aldığımız yere götürelim kontrolleri yapılsın ithalatçıya gitsin gibi düşünceler ile dün akşam üstü adı geçen firmaya gittik. Hemen tamir etmeye kalktılar bizde kamışın daha yeni olduğunu tamir yada müdahele edilmemesini söyleyene kadar adamlar birşeyler yaptılar. sonrasında suratlar bir karış bilmiş tavırlar vs. bizi suçlamalar artarak devam etti. cevap verincede çok enteresan tavırlarla o zaman ithalatçıya gider onlar bakar gibi laflar ki biz zaten bunun için kamışı oraya getirmiştik.

Sonuç olarak büyük ihtimal ile kamışta bir üretim hatası olabilir ve bu yakın zamanda aydınlanır diye umuyoruz. burasını geçtik fakat Spot Balık firmasının tavırları gerçekten çok yakışıksızdı. ürünü sadece satana kadar satış sonrası destek gibi bir terimden haberleri yok. kaldıki bu ürünleri aldıkdan sonra oradan kaç kere sahte aldık. 200 TL lik kamış için müşteri kaybediyorlar aldığımız ve alacağımız sahteler kaç kamış parası yapar sizlerde tahmin edersiniz.

Sonrasında ne yaptık gittik Kısık firmasından balzer 2.70 bir kamış ve 6-7 tane sahte aldık evimize döndük. Spot Balık firması bizim için artık bitti gitti. bu kadar kolay müşteri kaybetmelerini ise hala anlamış değilim. kamış ithalatçıya ulaştığında bizde takiplerimize devam edeceğiz ve sizler ile paylaşacağım.

Gözlerinizi yorduysak özür dilerim. Selamlar. Rastgele.

2. medmarine2

medmarine2 Soner Coşar

Favori Kamış:
    Okuma Alumina 270 Mh
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 4000 Fc
    Vural Bey;

Kamışı Cengiz balıkçılık üsküdara götürün, durumu anlatın mutlaka yardımcı olacaklardır.

3. araştırıcı

araştırıcı Levent Bekir

En İyi Avı:
    akya
    müşteri memnuniyeti açısından çok önemli deneyim olmuş

4. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    bundan yaklaşık 3 yıl kadar önce bir hata etmiş ve ben de sizler gibi spot balıktan alışveriş yapmaya teşebbüs etmiştim.Shimano super ultegra kamış çantası pense ima lurebox vs birkaç parça yanlış hatırlamıyorsam toplamda 5-6 parça sipariş vermiştim.Bu arada internetten alışveriş yapma hususunda da olsukça tecrübeliyimdir!!!... stok teyidi alıp siperişi geçtim.... aradan 2 gün geçti spot balıktan elemanın biri aradı beni abi elimizde shimano super ultegra nın 160cm olanı yok 190cm olanını vereyim elimde o penseden yok şu penseden vereyim abim yanlış anlama hevesin kırılmasın diye işin görülsün diye yapıyorum filan g... yiyim ayakları filan... dedim ben de ima lurebox olduğu sürece yolla kardeşim diğerlerinin benzerini hatta çakmasını bile yolla dedim gülerek... tabi aynen dediğim gibi oldu... ima lurebox hariç diğer tüm kalemler tıpkısının aynısının benzerinin türevi idi :) Verhasılı kelam.... Alamatra balıkçılık ve spot balıkçılık bu sektörde mimli ne yazıkki... Ben bir daha spottan değil birşey satın almak hediyelerini dahi almam :D Kardeşim ne gerek var başlayacaklar Cem Yılmaz hesabı ne vereyim abime ne vereceksin bana??? :D :D :D

5. Riggs

Riggs metin

Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    Levrek
    Doğru tespitlerde bulunmuşsunuz. İnternetten alışveriş yaparken mutlaka stok teyidi yapın. Kesinlikle şunun yerine bunu verelim kabul etmeyin, para iadesi yaptırın. Kurnazlar ellerindeki malları öyle tüketmeye çalışıyor. Paylaşım için teşekkürler.

6. vurgun-01

vurgun-01 Mustafa Can

Favori Kamış:
    Shimano catana 2,70
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500 FC
    En İyi Avı:
    7.000 sazan - 2.785 Sudak - 1.370 Akbalık - 3.100 Turna
    Ben genelde spot tan alışveriş yaparım. Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. iki kamışımın tamirini ücretsiz yaptılar. Bu şikayetinizi kendilerine iletecem. Umarım yardımcı olurlar.

7. kıyıdan

kıyıdan hasan

Favori Kamış:
    OKUMA V SİSTEM
    Favori Makine:
    OKUMA TRİO 40 S
    En İyi Avı:
    SAZAN 4,5 KĞ
    EVET ARKADAŞLAR ASLINDA GÜZEL BİR KONUYA BAŞLIK ATILMIŞ BU GİBİ SORUNLARI BURADAN PAYLAŞIRSAK HERKES BİLGİ SAHİBİ OLUR. ÇOĞUMUZ İNTERNETTEN ALIŞ VERİŞ YAPIYORUZ. UMARIM FİRMA SAHİPLERİ BURADAKİ PAYLAŞIMLARI DİKKATE ALIRLAR BELKİDE BURADAN OKUYORLARDIR. SONUÇTA BU BİR HEVES KİMSE BİZLERİN HEVESİNİ KIRMASIN SONUÇTA PARA ÖDÜYORUZ.

8. DÜSSELDORFLU

DÜSSELDORFLU Boran RESNE

Saygideger arkadaslar,,

Ortada 2 ayri konu oldugu unutulmasin !

1 cisi,, anlatildigi sekliyle satilan bir malin, islevsel ve fiziksel fonksiyonlariyla ilgili ortaya cikan bir hatasinda, müsterisinin yaninda olabilmenin yani servisin önemini vurguluyor ! Diyeriyse bu hatanin o malzemede olasi bir devamlilik arzedebilecegi kuskusuyla ilgili !

Bu nedenle,, böylesine önemli konularda, fotograf koymayi lütfen ihmâl etmeyelim ! Yazi , bla bla, hatirda zor kalir ama imaj öyle degildir ! Kamisi almayi düsünenler icin olabilecegi gibi ,, daha önceden alipta kullanmakta olanlara iyi bir kaynak , hatirlatma ve „DIKKAT“ dürtüsü olusturur !

Zira resim bilgidir ! Bilgi ise gercegi önümüze koyan, aciklayan ve ögreten ,, kisaca her seyin önüne gecen yegâne kavramdir !