Shimano Yedek Yedek Parça

Konu, 'Makineler' kısmında HastaRuH tarafından paylaşıldı.

1. furunotr

furunotr Haluk

Hocam size kalmadı zaten; işte bu sebepten uzun zamandır forma yazmıyorum; bilakis bu tıkırtı worm shaft ve üzerindeki bıçaktan meydana gelen birkaç makina gördüğüm için böyle bir ihtimal öne sürüyorum; yani böyle bir arıza worm shafttan kaynaklanabiliyor; ancak kesin bu sebepten olur da dememişim; evet onlarca sebepten böyle bir durum meydana gelebilir; ancak worm shaft olayı sesin kafa en alt ve en üstte iken ses gelmesinden dolayı büyük ihtimalle doğru...

Allah selamet versin; yolunuz açık olsun...

2. HastaRuH

HastaRuH Erkan

En İyi Avı:
    55cm zargana--60 cm Lüfer (Kofana)--70 cm 3.750 gr Levrek
    Bu mesajı yeni gördüm size mail atacagim

3. Kaany

Kaany Kaan

Favori Kamış:
    Remixon Funeden 1.98m
    Favori Makine:
    Abu Garcia Orra2 Winch
    En İyi Avı:
    8mm Blue Tiger Shrimp
    www.made-in-china.com adresine bir bakın derim Erkan Bey. Ebay'da 1 tanesi 8 9 dolar + 6 7 dolar kargo ücreti alıyor. Bu verdiğim site ne kadar güveni veya nasıl alışveriş yapıyor bilmiyorum ama toptancı olduğu kesin. 1 tane satan da var 50 tane satan da var. Üretici ile konuşup da alabilirsiniz sanırım.

4. Makina Tamircisi

Makina Tamircisi ERCAN

Yazdığınız cevap çok üzücü olmuş benim için. Öncelikle ben kendi düşüncelerimi söyledim. Kimseyle uğraşmak yada çamur atmak gibi bir niyetim yok sadece bilgilerimi paylaşmaktı amacım. Bende cümleme bana kalırsa diye başlamışım. Allah herkesin yolunu açık etsin...