Shimano exage kapanma sorunu

Konu, 'Makineler' kısmında korayandroid tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. korayandroid

korayandroid Koray

Nexave kamış nereden çıktı bendeki spin kamış nexave değil ki :D
    75 gramlar falan bahsedilmiş hayırdır ne oluyor?

2. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Nexave kullaniyorsun diye kalmis aklimda :) kullanmiyorsan da bil ki tirt kamistir :)
    Satin alip ilk avda kirdigin kamisla Haluk abinin beyani üzerine 75 gram atmissin diye algiladim. Haluk abi diyorsa dogrudur. O kisi senmisin baskasi mi orasini bilemem tabi.

3. furunotr

furunotr Haluk

5 yaşındaki çocuk sensin...

Tarabya'dan ne geldiğini gayet iyi biliiyoruz ve detaylı bir şekilde anlatmışız; anlamamakta direniyorsan senir sorunun...

Ver bakalım cevabı; işkembeden falan çekmiyorum herhangibir hodrimeydan; ben Üsküdar'dayım hergün ve bekliyorum halen... Bakalım spin kamışla 110+ metreye 30 gramı nasıl atıyormuşsun??? Dünya litaratüründe yok böyle birşey... Dediğim gibi metreyi foot ile karıştırmışsın sen...

4. furunotr

furunotr Haluk

Hala anlamadıysan yapacak bir şeyim yok; başka nasıl anlatırım bilemiyorum...

5. korayandroid

korayandroid Koray

Böyle birşey bana o kamış yapılırken dahi söylenmedi.
    Kaldı ki 10-50 arası atarı olan spin bir kamışa 75 gram yemli takıldı diye komik bir iftira atmak ancak sizin gibi iftiraci zihniyetin ürünü olabilir.

Kamışı aldığım yer ilk başta shimano o kırılmaz yorumu yapmıştı incelemeden.
    Ertesi gün kullanıcı hatası denildi.
    Sonra üzerine gidince olayın evet nakliye esnasında yada dükkanda beklerken belki bir darbe almıştır kırılabilir yorumu..

İnceleyen yer görmeden telefonda bazen kılcal çatlaklar bu soruna sebep olabiliyor inceleyeceğiz vs vs.
    Sonra kullanıcı hatası denildi.
    Niye biliyormusun herkesin ayağıyla basıp, araba kapısına sıkıştırma yalanları yüzünden bizlerde aynı muameleyi görüyoruz.

Üniversitede akademik çalışma yapan bir insanın, ucuz bir kamış için işini gücünü bırakıp yollara düşmesi, harcadığı yol parası, vakit vs çoktan olayın ederini geçtiğini farketmeleri, 3 kuruşluk birşey için bu kadar olaya girişmeyeceğimizi o konuşmada anladılar neticede.
    Ha bu arada belirteyim kamış kırılır kırılmaz yollara düştük götürmeye ve yol uzak olduğu için satıcı bir buluşma yerine gelecekti almaya, akşam iş çıkışı unutmuşlardı, ne kadar içerlesemde gelmemelerine, hafta başında yine bizzat ayaklarına kadar götürdük.
    Bu arada kamış için talep edilen ücret 30 tl. Sence bir insan haklı olduğu için bu kadar uğraşmış olmasın?
    Sana kalsa 75 gram atar değilmi.

Sonuçta konuşmadan sonra öyle birşeye tenezzül edecek birisi olmadığımız anlaşılmış olmalı ki ücretsizce yapıldı.

Yalnız şunu ilave edeyim sonradan gelen 2. parça eskiye göre esnekti. Bunu da okuyanların yorumlarına bırakıyorum. Neticede yapmışlar birşeyler dedik üzerine artık düşmedik.

Bana olayı gözüyle gören arkadaşın aktarmasına göre demişsin bu arkadaşı bize söylesene bi görelim kimmiş?

Sen önce bir cevabını ver ben sana vereceğim cevabı.

Senin o Üsküdarda kamış tavsiye edip kullanırken yanlış yönlendirmelerin sonucu canı yananlardan birisi bize dedi ki Haluk abi Şimano düşmanı ve bunu kendi söyledi biz sadece ne oldu dediğimizde. Hayret ettik.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.