Sazan avı

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında andronova tarafından paylaşıldı.

1. andronova

andronova Ahmet

Arkadaşlar acemi biriyim aydınlatırsanız sevinirim sazan avında kullanmak için makina ve ekipman düşünüyorum
    1.sorum kalama ayarı makinanın önünde ve arkasında olanının hangisini almalıyım
    2.Bilya sayısı rulman en uygunu hangisidir 1-2-3 vs
    3.Kamış uzunluğu ne olmalı birde esnek,yarı esnek sert kamış hangisi uygundur
    4-makina,kamış için ayrı ayrı marka öneriniz varmıdır veya takım

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Hem önden hemde arkadan kalamalı mandallı sazan makineleri beklemeli sazan avında çok kullanışlı oluyorlar.60 LIK makine 3.90 parçalı dolgulu kamış ideal olan takım,tatlı suda kullanılacağı için çokda pahalı makinelere ihtiyaç yok,3 artı bir bilya ve üstü makine tercih edilirse kullanım rahatlığı sağlar,kamışta kalite ve sağlamlık önemli,dolgu kamışlar fiyat olarak daha uygun , ince zarif görünümlü ve sağlamdır.Lineaffe veya okuma çeşitli alternatifler sunmakda, çok kalite arıyorsan daiwa nın malzemeleri mevcut. rastgelsin...

3. andronova

andronova Ahmet

ilginiz için teşekkür ederim hiç bilgisi olmayan biri olarak bayağı bilgi edindim,makinanın göbek milinin kalitesinin bile olduğunu hatta bir avshop bana plastik olanı var dedi gerçekten varmı acaba[emoji2]

4. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    on liraya kamış yirmi liraya makine satılıyor,onlarda olabilir,aliexpres de 25-30 dolara satılan sazan makinaları var,tuzlu suya sokmazsan on numara iş görür.