Ryobi Ecusima 3000vi Yeni Oltam ve İlk Balığımı Yarın Tutacağım :)

Konu, 'Olta Düzenekleri ve Yeni Sistemler' kısmında sergenbey tarafından paylaşıldı.

1. sergenbey

sergenbey Sergen

Merhabalar. Küçüklükten beri denize aşığım. Denizdeki canlılara hayranım. Bolda tüketirim. Çevremde balıkçılıkla uğraşan çok insan vardı bende onlara özendim. Son olarak 1 ay önce arkadaşım çakma çin malı bir olta almıştı beraber balığa gittik. Gittiğimiz yerde kimse balık tutamıyordu. Bizde tutamadık :) Sonra kendi kendime dedim ki ya ben bir olta alıp bu işi becereceğim. Bu yola çıktım ciddende bugün olta aldım. ryobi ecusima 3000vi diye bir olta. Aslında oltayı seçme şansım yoktu bunu almak zorunda kaldım çünkü takas üsülü aldım. Her neyse *** iyidir. Kıyıdan balık tutacağım at çek at bırak şeklinde. Ben sitenize yeni üyeyim. Geçen ay görmüştüm sitenizi çok beğendim olta alınca damlarım forum hayatıma yenilik katarım dedim. Hepinizle burdanda tanışmak isterim. Benim hakkımda Sormak istediğiniz soru varsa cevaplarım. Standart olarak Adanalıyım 21 Yaşındayım.

Benim size birkaç sorum var forumu daha pek gezmedim forumuda gezecem Allah izin verirse. Fakat ondan önce sorum

- Bu makina size göre başlangıç için nasıl ilk balığımı yarın tutacağım. Yani bugün saat 2.40 şuan :)
    - Bana vermek istediğiniz tavsiyeler var mı :) Yani açıkçası bana balık tutmayı öğretirmisiniz :) veya forumda bununla ilgili bir sabit konu var mı ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

2. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Lineaffe Pasific Cast Double Action Okuma vsystem 1.80 lrf Gforce 2.70 7-35 okuma vsystem 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Okuma Trio Rex Salt FD-60 Shimano ax 4000 Shimano catana 2500fc
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Kamış aldınız mı ve ne tarz baliklari avlamak istiyorsunuz

3. sergenbey

sergenbey Sergen

Kamışta verdiler yanında 3 mt miş kamış. Kıyıdan yakalayacağım. Sazan gibi henüz amatör olacağı için küçük çaplı düşünüyorum. Zamanla ilerler zaten