Rapala gr olmali

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Oktay deniz tarafından paylaşıldı.

?

Rapala ne dipten nede suyun üstünden değilde tam suyun orta seviyesinde ilerlemesi için kaç gr olmal

1. 20 gr alti

oy sayısı 0
    0,0%
  2. 20 gr ustu

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Oktay deniz

Oktay deniz Oktay deniz

Sevgili saygı deyer abi ve kardeşlerim herkese merhaba.öncelikle benim sorum kıyı balikciliginda rapala yontemiyle balık yakalamak istiyorum.rapala suyun ne dibinden nede üstünden gitmesini istemiyorum suyun orta seviyesinde ilerlemesi için kaç gr lik rapala kullanmam gerek yada nasıl bir rapala almam.gerek.smdiden xok tskrler

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Bu rapalanın ağırlığından ziyade alacağın ürünün özellikleriyle alakalıdır bence. Alacağın rapalanın ismini girip araştırırsan hangi derinlikten geldiğini bulabilirsin. Bazı sahteler ağır olmasına rağmen 30-50 santimetre derinden, bazı sahteler ise hafif olmasına rağmen çok çok daha derinlerden gelebiliyor. Araştırıp ona göre bir sahte yem bulabilirsin. Rastgele...

3. Oktay deniz

Oktay deniz Oktay deniz

Tskrler Ahmet abi.levrek için or talana orta yuzer olarak 15 gr diolar.kanda marka tercih etmeliymisim.bide tecrübeli sinir abi sn bu konularda .her kiyida levrek olurmu ben tekirdag marmara ereglisinde yaşıyorum nasıl ortamlar tercih etmeliyim yada direk uygun bi kiyidan dalgalı havada oltamı sallim mi Ahmet abi.