Penn Affinity

Konu, 'Makineler' kısmında cyhnckr tarafından paylaşıldı.

1. frenist

frenist Cihan Kalafat

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.28 - Okuma Trio-Rex 4.25 telesurf
    Favori Makine:
    Okuma Trio 65a - Okuma Bluehawk
    En İyi Avı:
    Lüfer
    Daha ne olduki Fatih makineyi alalı? Bence misina rulmanını yağla devam et kardeşim, detaylı yağlamaya ihtiyacı yoktur onun ;)

2. fatihh

fatihh Fatih

Favori Kamış:
    Fury Caster ,L.Effe SeaMaster 4,20 Surf,ProCatch CS Ultra-2.40;Protackle FW-TS 3.60
    Favori Makine:
    Penn Affinty 7000, Okuma Avanger 30b
    Cihan mayista aldim, aldigimdan bu yana neredeyse haftada 2-3 kere ava gittim. Her hafta misina rulmanini yagliyorumda bir kac ay kullanmicam takimlari kaldiricam. Yaglayip temizleyip kaldirayim dedim.

3. gemlik_balıkcısı

gemlik_balıkcısı Yağız

Favori Kamış:
    lineaeffe
    Favori Makine:
    Banax SX 4000
    En İyi Avı:
    kırlangıç 40 cm + SAYISIZ KAYABALIĞI...
    Merhaba,

İnternette arama motorun da ve de forum da " drag " nedir diye arattırdım ama bilgi eksikliğimi giderecek bir sonuca ulaşamadım. Sormak da ayıp değil ya, ama endişem umarım forum da yanlış bölüme yazıp da zaten birbirine geçmiş forum başlıkları - konuları enkazına bir tuğlada istemiyerekden bende atmış olmuyorumdur İnşallah. Burada ki arkadaşlarımın yazışmalarında da " drag " gücü kelimesinin geçmesi sebebiyle sizlere sorma'nın uygun olacağını düşündüm.

Şimdiden Teşekkür ediyorum.

4. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Ceyhun merhaba.Bahsettiğin makinenin 8000 olanını bikaç saat önce satın aldım sığ kafaya berkley wiplash white 0.12mm 270mt sardım derin kafaya sufix 0.35mm sardım.Bendeki ilk izlenim makina vinç gibi.Adamlar malzemede kalteden hiç ödün vermemişler.Klavuz teli okadar tok açılıp kapoanıyorki o bile fazlasıyla güven veriyor.Normalde makina gerçekten ağır ama benim av yöntemim beklemeli klasik yemli av olduğu için bana vereceği etki bi atarken birde sararken...Ha birde taşırken :) Ben drag gücüyle ilgilenmedim makina buram buram kalite kokuyor.Daha iyileri isteyen herkeze nasip olsun.Tavsiyen için teşekkür ederim arkadaşım.

Sevgiler,