Okuma RTX 962M - 2.90 - 9-35 atarlı kamış / Satılık

Konu, 'İkinci El' kısmında Nixdorf tarafından paylaşıldı.

1. Nixdorf

Nixdorf Ayhan

Favori Kamış:
    N.S. KN Saltwater 802M, Savage Gear MPP 2,51
    Favori Makine:
    Daiwa Legalis 3000 SH, D.A.M. Quick FZ 30
    Kamışı bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısı, arızası, çatlağı, patlağı yoktur.
    Satma sebebim yeni alacağım makine için kaynak sağlamak + elimdeki fazla malzemeyi ihtiyacı olana uygun fiyata devretmek.
    Almayı düşünenlerin kafasında soru işareti kalmaması için açıklama;
    - İlk aldığım zamanlar hevesle bunu kullanıyordum ama sonra daha kısa kamışlara heveslenince son bir yılda 4-5 kez ancak kullanmışımdır. O yüzden de yıpranmamış, iyi durumda bir kamıştır.
    - Evet kamışı az kullandım ama sırf satmak için "sıfırdan farkı yok" tarzı esnaf laflarına gerek yok. Üzerinde /EVA sapta kullanımına etki etmeyecek kılcal çizikler falan olmuştur.
    - Kamışı aldığımda yanında gelen dandik ötesi (sözde kadife) kılıfı da yollayacağım ama dediğim gibi, dandik ötesi. Kamış geldiğinde bile alt tarafı hafiften sökülmüş haldeydi. Kesinlikle kamışı darbeden falan korumaz, sadece çizilmekten korur, bilginiz olsun.

İstediğim fiyat 200 TL. Kargo alıcıya aittir. (Son kargo kullandığımda 16 TL tutmuştu. Şimdi de en fazla 20 lira falandır diye düşünüyorum)
    Ürün Tekirdağ/Merkez'de. Buradan almak isteyenler almadan önce kamışı görüp inceleyebilirler.

Aşağıdaki linkten kamışın teknik özelliklerini görebilirsiniz.
    http://www.spotbalik.com.tr/Okuma-Rtx-S-962M-288cm-9-35g-Spin-Olta-Kamisi,PR-384719.html

Ekli Dosyalar:

• 4.jpg
      4.jpg
      Boyut:
      1 MB
      Okunma:
      883
    • 1.jpg
      1.jpg
      Boyut:
      1,4 MB
      Okunma: