Okuma Ceymar 40 Hakkında...

Konu, 'Makineler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli üyeler merhaba.Spin için , genellikle denizde kullanmak üzere 40'lık makine ihtiyacım vardı.Bu aralar okuma makinelerin ceymar serisinden kullananlara rastlamaya başladım.Siz değerli üyelerden yorumlarınızı bekliyorum.Bu arada at-çek için , bu makineye uygun kamış tavsiyelerinizi de bekliyorum.Şimdi den değerli yorumlarınızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.Oltalarınızdan trofe balıklarınız eksik olmasın inşaaallah.Herşey gönlünüzce olsun.Hoşçakalın , şen kalın.Selamlar...ERCAN 1977 BURSA

2. hasanahsen

hasanahsen HASAN

Ceymar 40 var bende güzel makina. Kamış için de arkadaşlar yardımcı olurlar.

3. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Hasan Bey merhaba.Öncelikle ilgi ve alâkanız için çok çok teşekkür ederim.Bu hafta av bayii ahbabıma arkadaşımla uğradığımızda dikkatimi çekti.Arkadaşımda güzel bir makine arıyordu.Biz iki tane ayırttık.Av bayii ahbabım da yeni model ve yedek kafa bulunduğundan bahsetti.Kaliteli bir makine olduğunu ve piyasada tutulduğunu söyledi.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz dedi.Sizlerinde memnuniyetiniz bizlere ışık tutmuş oldu.Tekrar teşekkür eder , herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.Trofe avlarla dolu , sağlıklı , mutlu , huzurlu günleriniz olsun.Bursa'dan kucak dolusu selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

hasanahsen bunu beğendi.
  4. hasanahsen

hasanahsen HASAN

Cxt teni serisi ve yedek kafası da var zannedersem :)