Ne oluyor bu insanlara??

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında DİP OLTASI tarafından paylaşıldı.

1. DİP OLTASI

DİP OLTASI

Favori Kamış:
    Dip oltası
    En İyi Avı:
    Sazan 45 cm
    arkadaşlar insanları anlamıyorum 4 gün boyunca balık ve kamp için gittiğim yerde hafta sonu bazı kendini bilmezlerle karşılaştım çok üzüldüm ve hala canım sıkkın pazar geleceğim günün sabahı 4-5 insan müsfettesi ellerinde kamış oltalar gölün başlangıç noktası olan yani yavruların dolaştığı yerlerde olta atıyorlar yanlarından geçerken kovalarına gözüm ilişti baktım 8-10 cm sazan yavruları adamlara bırakın abicim bunlar bebek diyorum bana birazdan bırakıcaz diyorlar bekçiye gittim yok bekçide aynı kafa yeğenlerine ağ attıran adamdan ne hayır çıkar jandarma ondanda bir haber yok.adamların gözünün içine bakıyorum ne zaman bırakacaklar diye yok.en sonunda dayanamayıp küfür ettim allah ya bana ya onlara vericek yok adamlar tınmıyor bile ama allah büyük o insan müsfettellerini allaha havale ediyorum.çok kızgınım daha önce bu tür olaylara karşı olduğum yani kavga vs.hakkında konuşmuştuk ama arkadaşlar benim gözümde o balık yavruları birer bebek.ben kendim tatlı dille anlatalım diyorum yok abicim sizler yani bazı arkadaşlarım (erdem arkadaşım). haklı çıktınız artık insanımızda insanlık namına pek birşey kalmamış anlatmakla olmuyor adamın şekline şemaline bakıyorsun insana benziyor ama değil.çok üzgünüm.ve hala kendime kızıyorum adamlarala orda kavga etmiş olsaydım illaki jandarma gelirdi belki o yavruları kurtarabilirdim:mad: :mad: :mad: :mad: .

2. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Sana yürekten katılıyorum.
    O insanlar balıkçı falan değil.
    Sadece içlerindeki öldürme dürtülerini bastırmaya çalışıyorlar

3. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Kavga etmek bizim işimiz değil.
    Sebep ne olursa olsun, asla tasvip etmiyorum,bunu unutmayın.
    Maşa, ateşi elle tutmamak içindir.
    Herkesin görevi var.
    Bizim görevimiz ateşi elimize almak değil, Görevlilerin görevlerini yapmasını sağlamaya çalışmak.
    Jandarmayı kırk kere arasaydın daha isabetli olurdu.
    Özünde, duygularına katılmamak mümkün mü?
    Kutlarım.

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Çok ciddi söylüyorum hangi konuda olursa olsun, söylendiği halde ısrarla hataya devam eden insanların beyinlerinin algılama kısımlarında eksiklik olduğunu düşünüyorum.Başka bir çıkar yol bulamıyorum çünkü.İnsan ,kendi yaşamını bu derece tehtit eden bir konuda, başka şekilde duyarsız kalamaz.

5. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    sana katılıyorum ünsal.
    fakat reis amcanın dediklerini kulak ardı etme.
    kavga bize göre değil artık.
    hiç yere ya sana yada ona bir şey olur.iki şekildede sonuç vahim.
    inan değmez........

6. faik

faik

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    450 gr Kızılkanat
    bu kadar mücadele bile övgüye değer.
    unutmayın: Orhan kural sigarayı yasaklattı... işin başlangıcını bir hatırlayın. sigara konusunda bunların olması aklınıza hayalenize geliyormuydu...
    Tebrikler Ünsal... Ateşe bir odun daha... sıkıysa söndürsünler...