Merhabalar zıpkın ile dalış icin bir kac sorum olucak

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında equlader9 tarafından paylaşıldı.

1. equlader9

equlader9 Batuhan

Merhabalar öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim iyi günler gidelerim, ben zıpkınla dalmayı cok seviyorum ama genelde dibe batmıyorum agırlıgım yok almadım suyun üstünden ilerliyorum ve gayet iyi sonuc alıyorum kefal levrek türü Balıkları avlıyorum girdiğim suyun derinligi 1 metre felandır en fazla 1 ay sonra fethiye kelebekler vadisine felan gidicem orda dalıcam agırlık felan almalımıyım yoksa bu sekıldede aynı sekilde sonuc alırmıyım suanda didim akbyükteyim simdiden Tesekkurler.

2. mikadiel

mikadiel murat

Batuhan . Bir abin olarak avlandığın derinligide göz önüne alırsak ağırlık kullanmanı tavsiye etmem. Büyük ihtimalde yalnız takılıyorsundur. O zaman hiç hiç tavsiye etmem. Eğer dalmayı spor olarak yapacaksan eğitimini al vede kendine bir partner bul biriniz dalar dıgerı yukarda kalır seni takip eder. Bu spor böyle yapılır. Bu sporla uğraşanlar tehlikelerin ne kadar çok olduğunu anlatır. Sonuç olayına gelince bulunduğun merada balık var ise sonuç alırsın.

http://www.alparslankulakac.com.tr/serbest-dalis-ve-zipkinla-balikavi-3.html bu link faydalı olacaktır .Ne yapmamam gerekenler hakkında