Konya ve civarı spın için

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Murat42 tarafından paylaşıldı.

1. Murat42

Murat42 Murat önder

*** herkeze arkadaşlar.malum turna yasagı yarın başlıyor benim gibi iç sularımızda avlanan arkadaşların spin avı icin talı su levregi avlamaktan başka şansim kalmadi oda çok zorlaşti sabahin sogunu cekip elimiz boş dönecegiz çogu zaman bende bu sene ic sularımızın en güzel balıgı alla balik peşinden koşucam gecen hafta apasaracık tarafına gitim oriya baglanan kanalar boş su yok denicek kadar az akarsu kanal dere araştırmasına başladım konya civarında bu konuyla alakalı avlak yeri önerecek arkadaşlara ihtiyacım var tavsiye ediceginiz avlakların raporlarını sizlerle paylaşırım

2. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Avlağı ver, raporu al gibi olmuş biraz.:p

Kimse bunu yapmaz, yani mera söylemez abici. Kaldı ki Konya civarı alabalık avına şimdiye kadar hiç şahit olmadık.:eek:

3. Murat42

Murat42 Murat önder

harbiden az rüşvet teklif eder gibi olmuş :)Nasip olursa hadim taşkent gecit verirse pazar günü göksu yer köprüdeyim. Belki ben ilk olurum

4. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Gönlünce rastgelsin gözüm.;)

5. mulkiyeli

mulkiyeli ahmet

Favori Kamış:
    Fladen Warbird Criss Cross 3,00
    Favori Makine:
    Mitchell Avocet R (4000)
    En İyi Avı:
    sazan , 4 kg
    Merhaba , 150 -200 km mesafeyi göze alırım diyorsanız ibradı tarafını öneririm , yolu meşakkatli ancak vakit ve araç sıkıntınız yoksa gittiğinize değer. Gidecek olursanız ve sahte vs. konusunda tavsiye isterseniz Konya'da neyi nerde bulabileceğinizle ilgili yardımcı olabilirim.

6. zaad

zaad ZAFER

Ben İbradı'dayım, boşuna İbradı'ya gelmeyin. Geçen sene çok kurak geçti, ırmak tamamen kurudu, balık nesli tükenme noktasına geldi. Çiftliklerden kaçan balıkların büyüyüp, çoğalıp tekrar normaline dönmesi 2-3 sene alır. Şu anda sadece Melas çiftliğinin orada ki Göletten balık çıkıyor orasıda hiç boş kalmıyor. (Çıkan balıklarda çiftlikten yakın zamanda kaçmış olan eti bembeyaz balıklar:S)