erzincan ve cevresinde avlak ve balıkcı arkadaslar

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında adem yurtseven tarafından paylaşıldı.

1. adem yurtseven

adem yurtseven adem

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    okuma avenger 40b
    En İyi Avı:
    yayın 87 kilogram
    merhaba balık sever arkadaslar ben siteye yeni üye oldum aslen kayseriliyim ama iş sebebi ile erzincan iliç te ikamet ediyorum buralarda türü balık ve avlak konusunda bilgisi olan ve yeni balıkcı arkadaslarla tanısmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim:)

2. adem yurtseven

adem yurtseven adem

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    okuma avenger 40b
    En İyi Avı:
    yayın 87 kilogram
    erzincan ve sivas cevresinden arkadas arıyorum

merhaba sevgili hobidaslarım iş nedeni ile erzincanda ikamet etmekteyim aslen kayseriliyim kurban bayramı tatiline memlekete gidemeyecegim eee tatil de bosbos durulmaz bu bölgelerin yabancısı oldugum için avlaklarla ilgilide bi bilgim yok erzincan erzurum ve sivas cevresinden avlanmak ve tecrübelerinden yararlanmak ve yeni dostluklar kurmak için balıkcı arkadaslarla tanısmak istiyorum ben alabalık tatlı su kefali levrek ve turna avcısıyım yani spin avcısıyım yardımcı olacak ve tanısmak isteyen arkadaslara simdiden saygılar İĞNENİZ KESEKİN OLSUN

3. adem yurtseven

adem yurtseven adem

Favori Kamış:
    okuma
    Favori Makine:
    okuma avenger 40b
    En İyi Avı:
    yayın 87 kilogram
    yokmu tanısmak isteyen

4. umity

umity Ümit

ben de aylardır avlak arıyorum ama bir türlü bulamadım.

5. umity

umity Ümit

erzincandaki kadar çok balık olan başka yer görmedim ben. fıratın her yeri balık dolu ancak gel gör ki oltaya gelmiyorlar. şahit oldum benim oltayla bir tane balık tutamadığım yerde adam tırıvırıyla ilk atıştan 10 dakika sonra tam 12 balık çıkardı. fıratta bir çok yerde denedim ancak küçük parmak kadar balıklar dışında oltaya gelmiyorlar.
    bazı yerlerde kefal olduğunu duydum ve oltayla yakalamak mümkünmüş ama daha denk gelmedi bana. bi de bir kaç derede alabalık var. ancak tanıdık birisi olmadan gitmek sıkıntı olabiliyor.

6. Kaany

Kaany Kaan

Favori Kamış:
    Remixon Funeden 1.98m
    Favori Makine:
    Abu Garcia Orra2 Winch
    En İyi Avı:
    8mm Blue Tiger Shrimp
    O tırıvırı kullanan adamın fotoğrafını çekip jandarmaya şikayet edin. Sizin oltaya balık gelmemesinin başlıca nedeni tırıvırı kullanan bencil varlıklar.