EN UCUZ KURŞUNU NEREDEN ALAYIM

Konu, 'Kurşunlar' kısmında timomas tarafından paylaşıldı.

1. timomas

timomas HASAN ORDU

MERHABA ABİLERİM

BEN BALIK SEVER BİRİYİM EVİM ÇENGELKÖYDE OLDUĞUNDAN LİSEDEYKEN KULELİ ASKERİ LİSESİNİN ÖNÜNDE BALIĞA GİDERDİM SÜREKLİ.SONRA ÜNİVERSİTE İŞ FALAN DERKEN 2 3 YILDIR İLGİLENMEDİM.GEÇEN BİM KATOLOĞUNDA OLTA MİSİNA FALAN GÖRDÜM İÇİMDE BİR ŞEYLER OLDU.ÇATIDAN KAMIŞLARIMI ALDIM TEMİZLEDİM.KENDİ YATIĞIM ÇAPARİ TAKIMLARINI DÜZENLEDİM.AMA TAKIM SANDIĞIMDAN KURŞUN ÇIKMADI.
    BU NEDENLE ÜSKÜDAR UNCULARDA VS.UCUZ KURŞUNU KİMDEN ALABİLİRİM.KISIKVE CENGİZ BALIKÇILIĞI BİLİYORUM.BİKAÇ TANE DAHA VAR.GEÇEN İSMİNİ BİLMEDİĞİM BİR DÜKKANA SORDUM KG.6.5 DEDİ SİZCE DAHA UCUZ BİR YER VARMI.KARAKÖY YADA İNTERNETTE FALANDA OLUR.TŞK EDERİM.

(27.05.2012 DE SABAH KULELİYE KOŞMAYA GİTTİM.BALIK TUTAN KİMSE YOK ZATEN BALIKTA YOK.BİTEK TAKIM SATAN AMCA VARDI.:D BİLGİNİZE)

2. ozan84

ozan84 ali ozan malkoc

3 5 kurusluk kursun ıste ucuzunu arama al ne cıkar

3. uFuK-28

uFuK-28 Ufuk

En İyi Avı:
    72 cm levrek
    Hasan niye komple büyük harf kullandın anlayamadım. Mektup yazarken bir yere ben daha büyük harflen yazılmış mektup göremedim :)

4. erdinc

erdinc erdinç allı

Favori Makine:
    shakespeare
    Aramıza hoşgeldin. Kurşun da neticede değerli bir madde. Fiyatlar değişebilir. Alacağın zaten 3-5 lirayı geçmeyecek, dert etmeye değmez. Rastgele .

5. borwekci

borwekci Yücel

En İyi Avı:
    misina koptu
    hasan işlenmemiş kurşununfiyatı 4lira buda en ucuzu çin malı olanı bırak okadarda işçilik ücreti olsun ;)
    bu arada burada kilosu 10 lira

6. timomas

timomas HASAN ORDU

Teşekkür ederim.Sizi dinlicem alıcam 6.5 tl ye.10tl ye almaktan iyidir.:D

Capslock a basmak zor geliyor ondan düz hesap yaptım büyük harfle yazdım :D

7. merkury33

merkury33 HASAN

Favori Kamış:
    tahta, el oltası
    Favori Makine:
    mercury90
    abi timomas, senin durumun benimkinden kötüymüş yaw!. ben kurşunsuz günlerimde taş, civata, demir felan bağlardım. spin takımları elime aldığımdan beri başka . bu arada şu an sizin orada 6 lira burada 6 kuruş ;) Allah yolunu açık etsin

8. ismaildemir

ismaildemir ismail demirtaş

Dünya piyasasında kurşunun tonaj fiyatı bellidir. Toptancılar ve Perakendecilerin kar oranıda belli olduğundan bir yerde 6 tl iken diğer dükkanda 7,5 tl dir. Kurşunda kalite olayları yada marka olayı yoktur. İnternetten siparişe gelince internetten fiyatını araştır. Sonra yakınındaki bir balık malzeme satan yere git fiyat sor arada 1-2 tl fiyat farkı olursa sıkıntı etme. Çünkü internetten vereceğin siparişe 5 tl kargo parası vermek zorundasın bunuda unutma