Çinden Yeni edindigim uzatma ag hakkinda

Konu, 'Olta Düzenekleri ve Yeni Sistemler' kısmında kaanuss tarafından paylaşıldı.

1. kaanuss

kaanuss Kaan

Ilk olarak merhabalar. oltali balikcilik ile ugrasiyorum. Çinden balik alisverisi yaparken 25 m fotograftaki agdan aldim. Ama hayatimda hic ag kullanmadim. Internetten okuduklarimdan pek anlayamadim. Bildiginiz bilgilere ihtiyacim var anlayacaginiz... Bu arada ilk konumdur yalnis yere actiysam cok ozur dilerim. Simdiden cok tesekkurler... Herkese rastgele hocam....

Ekli Dosyalar:

2. kesf_i_alem

kesf_i_alem EROL

Mehmet kardeşim iç sularda ağ kullanmak yasak bilgin olsun.Amatör balıkçılık ile ilgili tebliğ 4/2 e bir göz at istersen.

3. kaanuss

kaanuss Kaan

Ilginize Cok tesekkurler hocam...

4. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    GÖRÜLDÜĞÜ KADARIYLA ÜSTELİK MİSİNA AĞ.....TAMAMEN YASAK VE AĞIR CEZA VAR ...BİLGİNE......

5. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    misina ağ tamamen yasaktır ve cezası da Mustafa abimizin de dediği gibi çok ağırdır.Duyarlılığın için tebrik ederim güzel kardeşim.Burada konu açıp bizlere sorman taktire şayan.

6. İlhan15

İlhan15 İlhan TOPCU

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    D.A.M
    En İyi Avı:
    7 Kg Sapan Balığı
    Selam...

Çin den uzatma ağ almışssın iyi cesaret hayırlı olsun ben 5 senedir ağ atıyorum sana yardımıcı olayım,

1. Sen 14 yaşındasın bence boyundan buyuk işlere kalkıyorsun, (ağı topladıktan sonra içinde yengeç, vatoz, trakonya vs tehlikeli balıklar doluyor)

2. Misina ağ yasak (yakın bir tarihte serbest olacak)

3. Amatör balıkçılar ağ atamazlar sahil güvenliğe ihbar edildiği taktirde hapis cezası var (Profosyönel balıkçılar kayıtlı ruhsatlı ehliyetli en az 7 metre teknesi olması, ayrıca kıyı ve plajlardan en az 200metre açıkta atılması gerekır),

Selamlar saygılar