çelik teli iğneye bağlamak

Konu, 'İğneler' kısmında Sebastian tarafından paylaşıldı.

1. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    2.750 gram yazılı orkinos 3 kilo şeytan gridasi sayısız zargana turna sinavrit ve niceleri
    selamlar dün botla cıktım altıma bir ton lambuka sürüsü geldi takım olmadıgı için yakalayamadım bana çelik teli iğneye nasıl baglayabilirim yardımcı olabilecek varsa sevinirim saygılar.

2. ahtapot2

ahtapot2 Deniz

Favori Kamış:
    Okuma Cedros Telesurf 4,50 , Okuma Vsystem Spin 270 cm. 20-60 gr.
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV65 - Okuma PL865 - Daiwa Emcast Plus 5500 - Cabelas Tournament ZX4000A
    - Delikli iğnenin delik kısmını çakmakla ısıtarak kızgın hale getirin..
    - Pense ya da karga burun yardımı ile delik kısmı biraz açarak küçük klipsiz bir fırdöndü takın ve aynı şekilde deliği pense ya da kargaburunla kapatın..
    - çelik teli fırdöndünün diğer ucundan geçirdikten sonra hurç diye tabir küçük boru şeklindeki çelik cisimle telleri içine sokup pense ile sıkıştırın..

- çelik tel bedeninin üst kısmına da yine hurç yardımı ile fırdöndüyü sabitlediniz mi düzenek hazır olur..

3. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    2.750 gram yazılı orkinos 3 kilo şeytan gridasi sayısız zargana turna sinavrit ve niceleri
    teşekkürler hocam bende aparat kısmını avmarketinden gördüm hurç kıstırma aparatı temin edicem ondan sonra o lambukaları avlıyacam teşekkürler :)

4. kahya

kahya atıl şenkahya

Favori Kamış:
    major craft crostage 902 M cormoran 210 bull fighter, cormoran 210 red master
    Favori Makine:
    shimano exsence 3000,shimano exsence 4000hgm, penn battle 6000.
    En İyi Avı:
    5,300 kg levrek
    benim anlamadığım bir şey var
    olta attınız da koparttımı yoksa atmadınızmı.
    keşke elinizdeki takımla atıp deneseydiniz.
    yok zaten deneyip de vuruş almasaydınız çelik beden de olsa şans yok.
    bu arada delikli iğneye direk fırdöndü düğümü atıp düğümü iyice oturtsanızda olur baya ince çelik teller var artık piyasada.
    rastgelsin.

5. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    4 lü dip tekeze vurdurttum ama kopardı 8 lik kücüçük iğne hocam napabilirimki birini tam bootun yanına kadar getirdim kaldırıyım dedım kopardı gene 30luk asso markarada sarılı ama ben oltadan kaybettim küçüçük iğneyle 300 500 1 kilo lambuka avlamaya calıstım sans ya denk geldi mazeme almamıstım yanıma ondan geldiler zaten :) yoksa avlardım hepsini

6. kahya

kahya atıl şenkahya

Favori Kamış:
    major craft crostage 902 M cormoran 210 bull fighter, cormoran 210 red master
    Favori Makine:
    shimano exsence 3000,shimano exsence 4000hgm, penn battle 6000.
    En İyi Avı:
    5,300 kg levrek
    :)
    eh be murat kardeş işte bunları yazacaksın ki raporuna eksik bir şey kalmasın.
    bak orada sırtı da yapabilirsin
    ama iki kişi olun.
    birinci balığı yapıştırınca tekneye almayın hemen bişr sahte daha sallayın .
    peşi sıra lambukalar gelecektir.
    .