Çapari Hakkında...

Konu, 'Olta Düzenekleri ve Yeni Sistemler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli üyeler merhaba.Hava'nın veya suyun durumuna göre çaparilerin renklerinde ne gibi değişikler gözlemlenir?Hava kapalı olursa , güneşli olursa , sabah suyu veya akşamüstünde hangi renkleri kullanırsak daha verimli olur?Bu aralar ufak ufak çapari yapmaya başladım.Boş vakitlerimde bana moral veriyor.Günümüz stresine iyi geliyor.Günde bir takım da yapsanız.Fark ediyor.Bursa'da kendi çapari yapmak isteyenlere , orjinal sim ve fosforlu iplerin bulunduğu yeri , özel mesaj'dan tarif edebilirim.Herşey gönlünüzce olsun.Bursa'dan kucak dolusu selamlar...ERCAN1977BURSA

2. MertYılmaz

MertYılmaz Mert Yılmaz

Ben beş senedir kendi çaparimi kendim yaparım.Renkten önce ince takımlar her zaman daha avantajlı oluyor.Genel olarak ördek tüyünü mor sim ile destekliyorum.Birde arnavut çaparisini bir araştır.Ben ikisinden başka takım yapmaya artık ihtiyaç duymuyorum.Ayrıca strese iyi geldiği kesin balığa gidemediğin zamanlarda da iyi geliyor :) . Bir kaç av bayisine de az miktarlarda yapıp veriyorum harçlık da çıkmıyor değil hani.

3. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Mert Bey merhaba.İlgi ve alakanız için çok çok teşekkür ederim.Pırlanta değerinde bilgiler vermişsiniz.Sizlere de hayatınız boyunca yardım edenleriniz eksik olmasın inşaallah.Hoşçakalın.Herşey gönlünüzce olsun.Bursa'dan kucak dolusu selamlar...ERCAN1977BURSA