bu siteye ne oldu!!!!

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında gslichemist tarafından paylaşıldı.

1. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    Cümleten S.A. arkadaşlar bu siteye ne oldu, iki senedir ustalardan rapor gelmiyor, eskilerden nerdeyse kimse yok. özellikle turna sezonlarında büyük heyecanla rapor paylaşır ve diger raporlara bakardım. bir bilen varsa anlatsın neler oluyor???

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Ben bu siteye 2014 te üye oldum ama en aşağı 5 senedir takip ediyorum. Hakikaten de dediğin gibi sitenin eski halinden eser yok abi. Birkaç kişi dışında kimsenin ne rapor yazdığı var ne yorum. Bir konu açardım gelen yorumlardan sıkılırdım yeter artık diye :) forum sorusu cevaplanmayan bu işe yeni gönül vermiş insanlarla dolu. Deniz avı raporlarını yine okuyabiliyoruz ama içsularda neredeyse kimsenin bişey yazdığı yok. Güzel bir av yapsam ilk iş rapor açacağım ama o da olmuyor :)

3. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    Maalesef ...

4. cmhrcnr

cmhrcnr Caner Erken

Aynen katılıyorum acemiyim yeni başladım ve 2 konu açtım nerdeyse 15-20 gün oldu bir aya yaklaştı ne cevap var nede bir özel mesaj bu işi acilen çözmeleri gerekiyor aksi halde site çok kısa süre sonra malesef çöp olacak.

tkaya bunu beğendi.
  5. İlhan15

İlhan15 İlhan TOPCU

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    D.A.M
    En İyi Avı:
    7 Kg Sapan Balığı
    Selam Arkadaşlar .... Bu site artık format değiştirdi.... 2. EL ALINIR SATILIR TAKAS EDİLİR STESİ oldu artık...
    Herkes Makına, Kamış Rapala birşeyler satıp takas peşinde....

6. Can Kurtul

Can Kurtul Can

Favori Kamış:
    Lineaffe Pasific Cast Double Action Okuma vsystem 1.80 lrf Gforce 2.70 7-35 okuma vsystem 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Okuma Trio Rex Salt FD-60 Shimano ax 4000 Shimano catana 2500fc
    En İyi Avı:
    1.100 gr mırmır Lüferr
    Sitenin yalnızlıgı konusunda haklısınız fakat üye siteye bir seyler katıyorsa sitenin satma alma bölümünden de faydalanabilmelidir değil mi?
    Ha tabi siteye sadece bir şeyler satmak için dahil uye olan kisiler hariç

7. baraküda007

baraküda007 fatih

Sitenin formatının yenilenmesi geç yapıldı bu yüzden daha yeni formatlı foruma gidenler oldu. Eski üyelerden de bazıları kendilerine gösterilen ilgiden şımarıp kendilerini bişey zannetmeye başlayıp insanların mesajlarına terbiyesizce cevaplar verip gereksiz tartışma oratmları yarattılar forumun seviyesini düşürdüler. Ben hatırlıyorum normal giden bir konuda ismi lazım değil biri çıktı durduk yere yine tartışma ortamı yarattı ve eski üyelerden biri bir mesaj yazdı yazdığı mesaj şöyleydi " uzun zamandır foruma girmiyorum çünkü forumda hep tartışma oluyor bugün öyle bi bakayım dedim yine aynı tartışama ve kavga var" böyle yazmıştı. O tartışma yaratan insanlar forumda yoklar ama bu sebebler çok bozdu insanları kaçırdılar

tkaya ve cmhrcnr bunu beğendi.
  8. ecora

ecora Erhan

Çoğunlukla facebook üzerine kaydı bu konulardaki paylaşımlar ve tartışmalar. Bu sebeple artık eski hareketliliğin kalmadığını düşünüyorum. Forumun yeri ayrı ama naparsın işte...