Boğaz da bu balık var mı, yok mu; tartışması...

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında timur1453 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. adalı balıkçı

adalı balıkçı Berkan

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20 & Spirit Surf 3.90 - ProCatch Carbospin Pro 2.70
    Favori Makine:
    Okuma Avenger Av 65b
    En İyi Avı:
    Her yeni gün daha iyisi için bir fırsattır..
    Timur mesajına cevap veremiyorum, mesaj kutun dolmuş, birkaç mesaj silersen iyi olur, tşk..

2. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Flaşın objektife göre tam karşısına gelen yerde gölge olmaz, çünkü nesne gölgenin önünü kapatır. Dikkat et, sağ yakanın gölgesi aşağıya daha az düşmüş. Buradan flaşın tam omuz hizasında patladığnı söyleyebiliriz.

Birde farkedilmeyen bir diğer ışık kaynağı var: Arkadaki güneş ve bir yerlerden yansıyan bir haresi. Sol omuzun arka tarafında bu yoğun ışığın etkisi gayet iyi görülüyor, orda kontrast iyice artmış.

Ben bu resimde fotoşop filan göremiyorum şahsen. Çekimin iyi olmadığı doğru da, ne yapsaydı adam, Erol ATAR'ı çağırıp ona mı poz verseydi :)

Hiç unutmam, başka bir forumdaydık. Bir üye, levrek yakalamış, sanırım ilk levreği filandı. O hırsla, almış balığı gitmiş, stüdyoda fotoğraf çektirmiş :) Öyle mi yapacaktı ki?

Eleman balık tutmuş, yanındakine vermiş, al çek, koyayım albüme, eşe dosta gösteririm diye, Hepsi bu. Bu fotoğraftan daha ne bekliyorsunuz ki?

3. Dejavu

Dejavu volkan

Favori Kamış:
    Shimano Nexave 4.50 200
    Favori Makine:
    Shimano Super Aero Surf Leader CI4+ 35
    Tezgahlarda ( Özellikle Mahalle Pazarlarında ) 10 - 12 cm lik yapraklar satılıyor. Inanın o tabloyu görünce tüylerim diken diken oldu.

Öyle üzüldüm ki anlatamam.
    Yahu beni niye balıkcı yaptınız anlamadım? Ne güzel bi doktor tavsiyesi ile ben terapi amaçlı, 2 istavrit tutuyordum gidiyordum.
    Birde Uluç abiyi tanıdıktan sonra iyice aldı başını yürüdü bu iş. Neyse yatayım.

Şimdi beni hangi doktor kurtarabilir bilmiyorum ?

4. max cavalera

max cavalera murat

Favori Kamış:
    x_treme-okuma cedross
    Favori Makine:
    okuma px pro..okuma cd 65
    En İyi Avı:
    kofana 3 kg şile acıklarında....palamut ve torikler Büyük beyaz.(70cl)
    RESMİNİ PAYLAŞTIGIM ARKADASIM FOTOSUNUN ÜSTüNDE YAZANA BAK...EN BAŞTA....KOFANA FALAN YAZMIŞ ONA İSTİNADEN

5. mertoralar

mertoralar Mert

seni çinekolog kurtarır :)

6. timur1453

timur1453 Timur

Favori Kamış:
    Italcano
    Favori Makine:
    MITCHELL ARMADA PRO 8000
    En İyi Avı:
    Yenıköy çakar'ın orda 2 saatlık zıpkın dalısında 12 lüfer resmen et yıgınına daldım :)
    cumartesı kım kurtaracak balakım senı :D

7. max cavalera

max cavalera murat

Favori Kamış:
    x_treme-okuma cedross
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    dogrudur...tutarsın kısmet işi...bak bakalım ben kac senedir rapor vermiyorum...neden ?? Gerek yok yaramaz adam doldu gene bu site...63 cm kofana aldım gecen sene yazdımmı yok paylaştımmı yok....traştan adam dolu....haa dersinki o zaman ne anlamı kaldı,niye burdasın ? Onuda dıyeyım bılmesi gereken saglam adamlar biliyorlar zaten sıkıntu yok

8. Alparslan34

Alparslan34 Alparslan

Favori Kamış:
    Extreme cast 180 ama şimdi 250 grm atar Michell Spin Hayper cast 420 200 sorento 420200
    Favori Makine:
    Okuma salina Okuma blue hawk Okuma longbow2 Okuma magic
    En İyi Avı:
    Sinarit 4.500 gr..
    Cumartesi bende ordayim inşallah ..

9. mertoralar

mertoralar Mert

bak arkadaşım onu üstte yazan arkadaşa söyledim ne diyorsun seni kim kurtarcak ya ne saçmalıyorsun kimsin lan sen kısık mı al sana rıdvan al sana hakan köşkeroğullarımı al sana ömer güllüoğullarımı al sana nadir köfteci sami mi al sana sami spot mu al sana sinan,kadir,bekir oltacılar mı alsana ayyaş erol alsana metin neyin tatavasını yapıyorsun sen.Sen daha akıllanmamışsın......Kim kurtaracak seni diyor ya benim yanımda kimse sana bakmaz birader.

10. Dejavu

Dejavu volkan

Favori Kamış:
    Shimano Nexave 4.50 200
    Favori Makine:
    Shimano Super Aero Surf Leader CI4+ 35
    Rıdvan dediğiniz abi, Cumartesi bedava mı veriyor malları ?

Valla bende gelirim :) zaten ay sonu. gırtlağa vursak ses çıkmıyor, tık yok.

11. Şimal

Şimal İsa Sivri

Favori Kamış:
    Lineaeffe Surf Mill 4.20
    Favori Makine:
    Daiwa Emcast Plus 5000
    En İyi Avı:
    Balık Avı Dostlarım...
    Arkadaşlar, siz ciddimisiniz? Yapmayın lütfen, üç kuruşluk balık mevzuu için değmez.Ortada bir meselede yok.Sadece bir resim, güldük muhabbet ettik, ama daha fazla uzatmayın. Birlikte avınızı yapın, arkadaş olun:thumb:

12. Serji

Serji Serkan

ağzını seviym usta..ne güzel dedin.inanın hiç değmez böyle gereksiz şeyler yüzünden birbirinizi kırmaya.yapmayın, işinize gücünüze avınıza bakın.:thumb:

13. mertoralar

mertoralar Mert

İşi mişi yok yaptığı bişey yok olsa gam yemicem

14. max cavalera

max cavalera murat

Favori Kamış:
    x_treme-okuma cedross
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    UZATMAYIN ARTIK...SONU İYİ OLMİCAK..GEREKSİZ ELALEMİN BALIGI SİZİ BİRBİRİNİZE DÜŞÜRMESİN..

15. cankiri

cankiri kenan

En İyi Avı:
    Lüfer
    ekmeğinde değil namusunda değil nedir bu Timur üstad sen naklen video paylaş öyle daha güzelsin:)...alt tarafı bi resim...Mert emrimde senin gibi 1000 adam çalışıyo lafı bana eski Türk filmlerindeki patron repliklerini hatırlattı.Allah daha çok versin arkadaşım.Bu iş Karl Marksa Das Kapitale kadar gider:)

16. dude

dude

Murat photoshop imalatı o foto :) konunun başlangıcında kıyı raporlarından kopup orda devam etsinler diye koymuştum.. başaramadım gerçi.. :eek:

17. Balıkmania

Balıkmania ALİ

Favori Kamış:
    Shimano
    Favori Makine:
    Shimano Super Aero 5000 Surf Spinning Reel
    En İyi Avı:
    35Cm Lüfer
    Merhaba Arkadaşlar yaklaşık olarak 15 dakikadır forumu okuyorum ama dünden beri tartışmadan başka birşey yok. Balığın en bol olduğu ve en çok av raporu paylaşılacağı bu günlerde. Birbirimize destek olmak yerine tam anlamıyla KÖSTEK oluyoruz. Ben hergün sabah 6 akşam 6 çalışan biri olarak balık işine 15
    yıldır gönülden bağlıyım ve burada belli meralarda en çok bilgisi olan insanlardan biriyim. Hergün yaklaşık olarak 30-35 çinekop ve sarıkanat yakalıyorum ama görüyorumki burada bu raporlar konuşulmuyor. Cep telefonuma hemen hemen her gün çektiğim balıklarını fotolarını kaydedip tarihlerini yazıyorum hatta bunları bilgisayara atmaya niyetlendimki buradaki tartışmaları görünce vazgeçtim. Bundan sonra bende çoğunluk gibi izleyici olarak aranızda olacağım bana tuttuğum balıklar fazlasıyla yetiyor zaten. Herkese iyi forumlar , pardon iyi tartışmalar.

18. nicholai hel

nicholai hel Aykut

Keşke balık var mı, yok mu tartışması yapılsaydı. :rolleyes:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.