Ankara Temelli Göleti

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında AhmetKurt29 tarafından paylaşıldı.

1. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Sincan taraflarında eskişehir yolundan geçerken, yolun her iki tarafında bulunan bir göl gördüm. Daha sonra google earth ten baktım adı temelli göletiymiş. İskelede olta atmış birkaç kişi gördüm. Acaba hangi balıklar vardır giden, bilen var mı? Sazan çıkıyormuş heralde ama pek bir bilgi yok. Son durum nedir bilen varsa bizimle paylaşmasını rica ediyorum.

2. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    Ankara polatlı yönünde sağ tarafta av yasağı var an cak göletler birbirine yol altından bağlı. sol tarafta av yapa bilrsiniz. balık çıkıyor ama keyifsiz... tavsiye etmem... rastgele.

3. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Değerli bilgilerin için sağolasın ustam. Ama Ankara da iyi balık çıkan veya keyifli av yapılan neresi var ki zaten :) Çok uzak yerlere gitme imkanım yok. Aklımda bulunsun belki ileri de gitmeyi düşünürüm hangi balıklar çıkıyor?

4. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    Sadece sazan diye biliyorum...

5. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    Eyvallah abicim çok teşekkür ederim