Ankara Mogan Gölü Yer Tavsiyesi

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında mulkiyeli tarafından paylaşıldı.

1. mulkiyeli

mulkiyeli ahmet

Favori Kamış:
    Fladen Warbird Criss Cross 3,00
    Favori Makine:
    Mitchell Avocet R (4000)
    En İyi Avı:
    sazan , 4 kg
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Hafta sonları kısa süreli atçek yapmak için mogan gölüne gitmek istiyorum, ancak bu gölde şu an neresi avcılık için serbest neresi yasak bilmiyorum, buraya avlanmaya giden varsa bana yer tavsiyesinde bulunabilir mi? Araç var, ancak gölün etrafı hakkında hiçbir fikrim yok.

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Abi konya yolundan devam et(D750). Gölü gördüğün zaman sorun ortadan kalkacak zaten her yerinde avlanmak serbest diye biliyorum. Yalnız gölün diğer yakası bence avlanmak için pek müsait değil. Bu yüzden dediğim gibi konya yolu tarafından avlanmanı tavsiye ederim. Mogan da bu sene pek balık yok diyorlar ama rastgele... Sonucu da bizimle paylaşırsan sevinirim.

3. mulkiyeli

mulkiyeli ahmet

Favori Kamış:
    Fladen Warbird Criss Cross 3,00
    Favori Makine:
    Mitchell Avocet R (4000)
    En İyi Avı:
    sazan , 4 kg
    Teşekkür ederim, gölbaşının girişindeki sahil parkta kıyı boyunda biraz at-çek deneyeceğim, sonucu buradan paylaşırım

4. alisanylmz

alisanylmz Alişan YILMAZ

Merhabalar, geçen yıl Mogan Gölüne gittiğimde balığın olmadığını ve bir kaç yıl önce öldüklerini söylemişlerdi, balıkların zehirli olduğunu söylemişlerdi aklınızda bulunsun.
    Gazi Üniversitesinin gölbaşı yerleşkesi var, çevre yolundan veya konya yolunu takip ettiğiniz zaman önüne geliyor, Alparslan Türkeş parkı olması lazım eğer navigasyon ile gideceksen poi konumu olarak buraları işaretleyebilirsin. Buradaki yol boyunca at çek yapabilirsin. Rast gele