Amatörüm Yardım :)

Konu, 'Malzemeni Kendin Yap (Keşfet & Paylaş)' kısmında Ozcelik3414 tarafından paylaşıldı.

1. Ozcelik3414

Ozcelik3414 MERT

Merhaba büyük abilerim. Balikciliga yeni merak sardim. Istanbulda galata koprusunde tutmayi dusunuyorum.
    Ama merak ettiklerim ve ogrenmeyi istedigim bi cok sey var. LUTFEN YARDIM EDIN

1- Oncelikle Galata Koprusunde hangi balıklar olur? (Malzemelerimi ona göre alacağım.)

2-Kopru ustundeki takimcilardan almaktansa, kendi takimimi yapmak istiyorum fakat hangi dugum cesitlerini bilmem gerek?

3-Hangi balık için hangi tür takımlar kullanılır?

4-Bu takımları kendim hazırlayacağım için bana gereken malzemeler neler?

5-Malzeme alirken neye dikkat etmeliyim?

6-Hangi balık için hangi yem yada yemler kullanılır?

Yardim edenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum. reeling

2. istanbul balikcisi

istanbul balikcisi erol

Favori Kamış:
    Captain tele surf 3:90 okuma carbonite 3:90
    Favori Makine:
    silstar supaplus 6000fd silstar allisa 940fd
    En İyi Avı:
    sazan
    Amatör balıkcı :)

Selam.gecmıs bayramınız mubarek olsun.öncelıkle sunu belırteyım.bizde amatör balıkcıyız :) galatada bır ay ıcınde cınekop sarıkanat avı baslıcak.suan o takımı yapmakda zorlanıcagını dusunuyorum.hazır takımları tavsıye ederım .4 numara ıgne .3lu takım benım favorımdır koprude.cınekoopu tutmanın sırrı taze yem.ve bu yemı duzgun sekılde takabılmekde.ama bundan daha zoru koprude yer bulabılmekde :)dılerım sansın yagver gıder.balık tuttukca.herseyı ögrenmenın bı yolunu bulacaksın zaten.bol keyıfler dıleerım rastge..

3. Ozcelik3414

Ozcelik3414 MERT

Oncelikle seninde gecmis bayramini kutlarim abicim. Bu puf noktalari benimle paylastigin icin tesekkur ederim. Yazdiklarini not aldim 1 ay sonra koprudeyim :) eger tanisma firsatimiz olursa tutariz beraber :))

4. oltacı turker

oltacı turker türker

Favori Kamış:
    shimano vengeance ax surf 4,20
    Favori Makine:
    okuma ceymar 65
    merhaba mert

öncelikle galatada çinekop bolca kefal :) zamanında da istavrit olur ancak büyük balık başladığında istavrit yer değiştirir

ilk olarak hazır takımları denemende fayda var sonrasında en basit bir kasa düğümü öğrenerek başlayabilirsin sosyal medyada bir çok düğüm video su mevcut

genellikle taze istavrit iyi çalışır ara sıra bayat da iş yapar deneme yanılma yöntemi ile test etmede fayda var

rastgele