aliexpress sahte bearking su üstü video

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında garip tarafından paylaşıldı.

1. garip

garip garip

Favori Kamış:
    tt
    Favori Makine:
    tt
    En İyi Avı:
    tt
  2. İlhan15

İlhan15 İlhan TOPCU

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    D.A.M
    En İyi Avı:
    7 Kg Sapan Balığı
    Selam

Ustadım hayırlı olsun umarım güzel balıklar yaklarsın

Ben de aliexpress ste ye bakıyorum ordaki ürünler fiyatlara içim gidiyor örneğin en çok ilgimi çekenler DAWA ip misina 500 Metre 20 TL gibi yani.... Bir sıkıntı var acaba gerçekten bu ürünler gelir mi? diye düşünüyordum....

Ustadım bize paylaşırmısın bu ürün kaç günde geldi? Kargo, sanırım çin de ihracatı teşvik için ücretsizmiş, ödeme, almış olduğun ürün orinal mı? (Sanırım rapalanın biri KENDO 125) Fiyatı? gibi....

Paylaşım için teşekkurler

3. garip

garip garip

Favori Kamış:
    tt
    Favori Makine:
    tt
    En İyi Avı:
    tt
    selamlar.....şimdi genelde önemli markaların mesela ima gibi....modellerinin çakmalarını üretip daha ucuza satıyolar..birde kendi üretimleri bu videoda olduğu gibi bu ürün bearking diye bir marka çok güvelir bir marka...bu iki ürün bana 23tl ye mal oldu ve 20-23 günde geldi henüz balıkta denemedim ama sitesinde su daki aksiyonunu gösteren videosu mevcut....bazı ürünlerden 1*2 dolar kargo alıyorlar ama %99 kargo üçretsiz...alış veriş yaptığında sana bir takip numarı veriyorlar ürünün nerede olduğunu takip edebiliyosun...
    şu bir gerçekki 1-2 dolar kargo üçreti vermekten çekinme ürünün gelmesi daha garanti oluyo....
    ben epey ürün aldım hiç bi sorun yaşamadım hepsi geldi...ama bu sorun çıkmayacağı anlamına gelmez...her zaman risk var....ürünü alacağın sitenin puanına bak bir de gerdönüşün yapanların yorumlarına...
    daha olmadı alacağın ürünün ne olduğuna bana söyle ben sana al yada alma derim

4. Standartt

Standartt Rıfat

Favori Kamış:
    Shimano Catana cx spinning 1.80m 3-11gr
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500RC
    En İyi Avı:
    1kg civarı kasna ve karagöz
    Bearking modellerinden ben de aldım. Başka sahteler de aldım ama en çok bearking olanları beğendim. Ortalama 23-25 gün içinde geliyorlar. Kargo ücreti de yok denecek kadar. Ben 50den fazla satıcıdan alışveriş yaptım ama kargo ücreti olanı hiç denk gelmedi. Denk gelse bile arkadaşın dediği gibi 1-2 dolar gibi birşey.

Goture Fishing Store: bu satıcının güzel teke sahteleri var. silikon.
    Shenzhen YK-S Technology Co., Ltd. : bu satıcının güzel sahte kutuları var. bize göre biraz daha hesaplı.
    Xiamen Smith Industry Co,. Ltd : bu satıcının jigleri çok güzel. hem ucuz hem de elinize alınca çakma jiglere benzemiyor.
    BEARKING : bu satıcı arkadaşın bahsettiği sahtelerin satanlardan biri.
    Proberos(USA) Fishing Tackle Co.,Ltd : bu satıcıdan aldığım sahteler tırt çıktı :)))
    A+ fishing lures shop online : bu da bearking modelleri satıyor ve gayet başarılı.
    Proberos Fishing Tackle Co.,Ltd : bundan aldığım ürünler de tırt çıktı.

videoda gördüğünüz sahtelerin satıldığı satıcı sayfası şu olsa gerek.
    http://bearking.aliexpress.com/store/718203?spm=2114.10010108.0.32.udrJiQ
    ben oradan almıştım. kefale benzeyenini aldım. levrekte kullanırım diye ama su üstü sahte kullanımı için galiba kamışımın 270olması lazım. beceremiyorum aksiyon veremiyorum.

5. İlhan15

İlhan15 İlhan TOPCU

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    D.A.M
    En İyi Avı:
    7 Kg Sapan Balığı
    Üstadım teşekkur ederim bilgilerine desteğine ilerki zamalarda düşünüyorum, o zaman yardımcı ulur isen sevinirim...

Paylaşım için teşekkurler

6. Antuan

Antuan M.Fatih

Favori Kamış:
    Daiwa Crossfire 2.10 7-21
    Favori Makine:
    Okuma Deadringer 25 -Okuma Ceymar 40
    En İyi Avı:
    Levrek 4.7 kilo
    İlhan ürünler % 99 replica yani taklit üründür.Bunlarda kendi içinde sınıflara ayrılır birinci sınıf ikinci sınıf taklit..Daiwa ip yada mono misinalar tabikide daiwa değil ama genelde Alibabadan ip misina alanlar memnundur.Mesela Goal marka yada Tri-poseidon marka ipler alıcılarını % 95 memnun etmiştir.500 metresi 8 dolardır ortalama..Sahtelere gelirsek bunlar Trulinoya marka sahtelerdir Aliexpressteki en kaliteli rapala markasıdır Farklı satıcılardan bulabilirsin ortalama olarak 5 tanesi 14-15 dolardır kargo dahil iğneleri boyası herşeyi 10 numaradır.Arkdaşın videoda gösterdiği sahtelerin sardalye rengi ile 2 tane akya tutmuşluğum var hoş takımları patlatıp gitti..Tamamen güvenli bir sitedir kutudan salatalık çıkmaz ürünlerin eğer adresin doğru ise sana kesinlikle gelir nedir beğendiğin ürün çıkmaz yanlış gönderim olur hemen '' dispute'' açarsın ister paranın yarısını ister tamamını alırsın heleki Feedbackleri güzel binlerce satış yapmış mağazalarda yamuk olmaz sadece kalitesi biraz düşük ürün gelir oda misal 5 dolarlık üründür dispute açar satıcı ile anlaşır 3 dolarını geri alırsın..ister Kredi karı ister inial kart ister visa ile alışveriş yapabilirsin hepsine sorunsuz iade olur..10-15 gün max sürer..Çekinmenize gerek yok sitede para havuz sistemide çok güvenli.

Yanlız ucuz diye çer çöp almayın evde birikiyor 1 dolarlık üründen 10 dolarlık ürün kaliteside beklemeyin ürün resimlerine özellikle önceki alanların paylaştıklarına iyi bakın 1 dolarlık sahte alacağınıza 3 dolar verip Trulinoya sahte alın evde çöp biriktirmeye gerek yok..Yada acaba gelirmi denemek için alayım ucuz olsun demenizede gerek yok :D Kesin geliyor ve ürünler güzel yeterki güzel mağazalardan alın.

7. garip

garip garip

Favori Kamış:
    tt
    Favori Makine:
    tt
    En İyi Avı:
    tt
  8. İlhan15

İlhan15 İlhan TOPCU

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    D.A.M
    En İyi Avı:
    7 Kg Sapan Balığı

Üstadım teşekkur ederim, site de gerçekten çok güzel ve ucuz ürünler var, fiyatlar düşük olunca tabi ki insan düşünüyor acaba gelir mi veya çakma mı? Tabii bizim Ülkemizde bu tür olaylar çok fazla olduğu için.... Biraz daha rahatladım, ben rapaladan daha ziyade fanyalı ağlar var, 7 mtre, 6 metre 200-250 atarlı kamışlar gibi bunlara bakıyorum fiyatları çok uygun kıa vadede bir alışveriş yapacağım..

Paylaşım için teşekkur ederim

9. garip

garip garip

Favori Kamış:
    tt
    Favori Makine:
    tt
    En İyi Avı:
    tt
    hadi kolay gelsin