3-15 / 5-15 atarlı "L" 220-240cm kamış desteği lütfen

Konu, 'Kamışlar' kısmında Macho tarafından paylaşıldı.

1. Macho

Macho Zeki

Arkadaşlar merhaba,

1 haftadır 3-15 veya 5-15 atarlı L 220-240cm arası kamış arıyorum ama bir türlü bulamadım. Bi ihtimal ML olabilir. Bildiğiniz bir marka veya model varsa yardımcı oşabilir misiniz? Shimano'nun bazı modelleri var 100-150₺ Arasında ama stok durumu yok hiç bir sitede.

Şimdiden teşekkür ederim

2. baraküda007

baraküda007 fatih

3. Macho

Macho Zeki

closer_34 ve baraküda007 bunu beğendi.
  4. baraküda007

baraküda007 fatih

http://www.avmarin.net/siweida-z4-spin-kamis-3-12gr-240cm-pmu6093 Rica ederim :) aldıysanız hayırlı olsun bol balıklı avlarınız olsun, Catana kamışlar güzel oluyor pişman olmazsınız aldığınıza. Bende de şu linkteki kamış var ama 3-12 gr atarlı, atış erimi falan gayet iyi

closer_34 bunu beğendi.
  5. Macho

Macho Zeki

Teşekkür ederim size de inşallah. Hemen hemen aynı kamışlarımız :) Evde ki kamışım çok kısmetsiz :D Daha çok göl kamışı kullanıyorum ama bakalım deneyelim umarım kısmetiyle gelir bu olta :D

closer_34 ve baraküda007 bunu beğendi.
  6. closer_34

closer_34 elcin

Catana dx 270 10-30 ile okuma v sistem 10-40 arasında kaldım üstadlarım yardım edebilir mi lütfen

7. baraküda007

baraküda007 fatih

V system çok esnek bir kamış catana orta sert çok esnemez. Orta sert kamışların atış erimi daha iyi oluyor ben şahsen çok esneyen kamışları sevmiyorum, orta sert kamışlarla atış yapması bana göre daha keyifli ama esnek kamışları kullanmaya sevenlerde var orası size kalmış ama ben kendim alacak olsam Catanayı alırdım

closer_34 bunu beğendi.