28 kg Yayın Avı (Trakya Rekoru (Sanırım:))

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında harun22 tarafından paylaşıldı.

1. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.

:) Şansınız yaver gider inş. Yeni rekorlar bekliyoruz sizden :)

2. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.
    Teşekkürler..

3. konevii

konevii veysel

ha maşallah...
    rastgelmeye devam etsin inşallah..
    (cümlemize :) )

4. nopasaran

nopasaran özgür

En İyi Avı:
    Turna 7.255 gr
    Çok güzel av fakat 48kg yakalandığını biliyorum. Yerde Lüleburgaz Karaağaç göleti...

5. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.
    Olabilir.. başlık ilgi çeksin diye yazdım zaten.. çok fazla iddiam yok. Balığı kilosu ve resimleri ortada zaten :)

6. enis59

enis59 enis

Favori Kamış:
    shimano catana 2.70 mh, shimano catana ax te surf 400 mormora
    Favori Makine:
    okuma avanger av 30, okuma avanger av 45, shimano alivio 4000 fb
    tebrikler harika bir balık avlamışsınız tekirdağ merkezde yaşıyorsunuz sanırım son resimler balık halinde çekilmiş

7. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.
    evet, buzhane'ye koyduk balığı..

8. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    Ellerinize sağlık süper bir balık hatta süper ötesi tebrik ediyorum.

dahada büyüğü denk gelir inşallah...

9. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.
    bu güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim..

10. shatin

shatin mErt

En İyi Avı:
    :)
    Tamamda ne taraflarda işte abicim yayın balığı avlamasını severim o yüzden bilgimiz olsun açısından sordum. öZelden yazarsan sevirim

11. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.

Uploaded with ImageShack.us

İlk resimde tam olarak görünmeyen diğer arkadaşlar.. Balığın tutulmasında onların da büyük emeği var. (Gizlilik ihlali olmasın diye baştan paylaşmamıştım..)

Son düzenleme: 22 Eylül 2010
  12. LapinCash

LapinCash

Balığı siz mi çıkarttınız ?
    O takım bu balığı nasıl çıkarttı hala aklım almıyo..Hadi takımda iş yok takımı at bi kenara elinle çek diyelim misinanın çekeri bile 14.8 kg. yani kafam allak bullak o yüzden tebrikler :D

13. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.
    Selam, ben de inanamıyorum. Ancak o beğenmediğiniz takım albastar'in kaliteli makine ve kamisi. Makine 8 bilyeli 65'lik surf makine. Kamis da Çelik sargı 3,5 metrelik albastar'in kamis. Yani pek hafife alınabilecek bir takım değil .

14. shatin

shatin mErt

En İyi Avı:
    :)

15. LapinCash

LapinCash

Doğrudur ama bilyaya göre değerlendirmek bence yanlış.Boyuna görede yanlış..Kalite çok önemli..

16. Pandeon

Pandeon Burak

Emre kardeşim kusura bakma bu bilya ve makina konusunda pek bilgim yok da benim. Kalite derken sen kamışı mı yoksa makinayımı kastettin anlamadım. Eğer makina ise kaç bilyalı nasıl bi makina olmalı ideali. Bilgilendirirsen sevinirim.

17. LapinCash

LapinCash

Bilyayla alakalı olmadığını tekrar belirtek isterim.Abi makineyi eline aldığında ne mal olduğu hemen ortaya çıkıyor.Onun için bilyanın önemi yok.Şimdi birisi çıkar 2 tane akine koyar önüne birisi tek bilyalı birisi 10 bilyalı ama tek bilyalı olan çok çok daha iyi e nolacak öyle olursa.Yani iş kalitede biter demek istiyorum.

18. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    tebrikler...)

19. harun22

harun22 Harun

Favori Kamış:
    Albastar, 3.50
    Favori Makine:
    Albastar Fiesta 65
    En İyi Avı:
    Yayın, 28 kg.
    İşin kalitede biteceğini ben de biliyorum. Ancak sana albastar'ın 10 tl'lik makinesini ve 10 tl'lik kamışını savunmuyorum dikkat edersen. Kullandığım Makine ve kamış da uzun araştırmalar sonucunda seçtiğim makine ve kamış. Fiyat ve performans (dayanıklılık, kalite vb.) faktörleri değerlendirerek en uygun kombinasyonun bu olduğu kanısına vardığım için savundum. Albastar nedense insanların gözünde dandik bir marka olarak biliniyor. 10 tl'lik ürünlere bakarak lütfen karar vermeyelim.

Not: Herkes D.A.M markasını kaliteli olarak bilir ve gerçekten de öyledir. Ancak benim aldığım DAM makine 1 sene dayanmadı (kol laçka oldu). Bu olay DAM'ın kalitesini düşürür mü düşürmez mi? Buna siz karar verin.

20. LapinCash

LapinCash

Abi ne dediğimi anlamadığın ortada..Yani diyorumki şimdi konun başında kullandığın aleti yazmışsın.Yanınada 10 bilyalı yazmışsın.Şimdi yok şu şu kadar bilyalı yok şu şu kadar bilyalı fazla blyası olan kalitelidir diye bir olay çıktı ortaya anladınmı ?
    Yani diyorumki makineyi yazmışsın bari bütün özelliklerini yazsaydın niye bilyasını yazdın.E demekki senin için bilya önemli.Bende diyorumki makinenin kalitesi bilyayla ölçülemez..
    Benim de gözümde alba fena bir marka değil , yeni başlayanlar için şahane bir marka.Ben yeni başlarken 4 eşyam vardı 2 makine 2 kamış.2 makinemde Albastar.Kamışın birisi Erma balıkçım dediki oda dedi Albastarın makinesi dedi.Yeni hepsi Albastar birde kamışın Captain.Oda Alba ya çok benzer yani ben beğenmesem kullanmam.
    Birde D.A.M'a gelmiş konu.Abi D.A.M süper bir marka(idi).Bir Alman harikası idi tabi artık tüm ürünler Çin'den gelene kadar.Pek çok hatta % 90 olumsuz mesaj okuyabilirsin..Senin o markadan aldığın ürün kötü çıkınca kalitesini düşürmezmi bir düşün tabiki düşürür , senin gibi 10 kişi çıksa marka düşer..Ve 100'lerce var D.A.M'ı şu an beğenmeyen.Bende almıyorum..