2017 BUZDA AV (ICE FISHING)

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında balli tarafından paylaşıldı.

1. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Sevgili Nuri,eşşeğin hatırı yoksa semerin vardır misali açtığın rapor için teşekkürler.45 gündür gökala avına niyetleniyorum,bir türlü harekete geçiremedim kendimi,senin balık ve Muharremin cevval görüntüleri hevesle dolmama vesile oldu:),yarın en azından bi turna denemesine giderim artık.

2. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Tebrikler Nuri abi burada onca kara kışa rağmen bir kere gidemedim kışın buzda ava bir türlü nasip olmadı . Ama elbise bot vs çok şeyler almak lazım malum burada ki kış normal değil :) Seneye bakalım artık inşallah bende bir kış raporu atabilirim .

3. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Sevgili Fatih ağabeyim, beğenin için sağol, çok teşekkür ederim. Sevgili Roy'a ifade ettiklerimi size de dile getirmiş olayım. Anladığım kadarıyla turna denemesi henüz gerçekleşmedi ama inşallah güzel gönlünüze denk güzel balıklarla buluşmanızı dilerim. Raporunuzu da bekliyoruz heyecanla.

Selam ve saygılarımla güzel ağabey.:)

4. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Kışı pas geçtin öyle mi? Ne yalan söyleyeyim bu sene özellikle senden buzda av bekliyordum. Türkiyede olan Kazakistanda haydi haydi olur diye düşünmüştüm. Sen de ümitvardın aslında ama nasipten öte köy yok canım benim. Sağlık olsun. Bahar ve yaz faslını boş geçme bari. Nice güzel avlarda buluşursun inşallah.:)