19 Kasım 2006 Aşiyan Raporu

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ah bide fotolar olabilseydi 4*4 olacaktı.. tebrikler ustadım..

2. bnymn

bnymn bünyamin

Favori Kamış:
    olta
    acaba

Yaa bende oralarda takılıyorum. Birgün hem tanışma hemde avlanmaca yapsak ? Hem sizden bişeylerde öğrenmiş olurum... Benim part-time çalıştığım şirket R.Hisarüstün de olduğu için ordan zıplıyorum hemen aşağıya :) Nese ne dersin abisi uyar mı müsayit birgün haberleşsek ?

3. Tabii hocam, yalnız sadece şansım yaver gitti, yoksa ben de sizin gibi buradaki üstadlarımın öğrencisiyim :) Tanışır avlanırız, bildiğimiz doğruları paylaşırız, esas üstadlarla birlikte ava çıkma şansımız olursa hep beraber bilgi ve tecrübelerinden faydalanırız ;)
    Moderatörümüz Hamdi'de irtibat bilgilerim var, ya da buradan da mesajlaşırız bu arada benim işim part time olmadığından ancak haftasonu gidebiliyorum.

4. bnymn

bnymn bünyamin

Favori Kamış:
    olta
    haftasonu

Bu hafta sonu hava müsayit olur, bizde müsayit olursak buluşuruz. Hatta Gelmek isteyen bütün arkadaşları davet edebiliriz Aşiyana!!! Bu davet hakkında özel birşey yapmak gerekiyor mu bilmiyorum ama ?

5. Valla ben bu sabah için dün epey mesaj yazdım, yine yazarız, müsait olan arkadaşlarla ve üstadlarla hem tanışmış hem de laflamış oluruz :)

6. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Tebrikler güzel av olmus

Afiyet olsun ;)

7. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tebrikler Ulas, güzel bir anlatim.

Oldukcada güzel bir av günü gecirmissin. Bundan iyisi izgaranin üzerindeki taze balik olurdu sanirim :)