en iyi avimiz dostluk

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında sentha tarafından paylaşıldı.

1. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    izmir tayfasi olarak ilk biraraya geldigimiz an sanirim hepimizin oldugu gibi benim de icimde cok tanidik bir duygu belirmisti. oradaki insanlarla cok eskiden beri tanisirmisiz, birseyleri paylasirmisiz gibi.

sonra yazili sohbetler koyulasti, yetmedi, birlikte avlanmaya girisildi. ama gorduk ki hala kesmiyor, once balik avina ilgisi olan esler de dahil edilmeye baslandi siteye, ama insan guzel birseyi yakalayinca yakasini birakmaz ya, paylastikca cogalmaya, bir taraftan da cogaltmaya basladik anilarimizi.

forum ve av disinda farkli ortamlarda biraraya gelmek istegi izmir tayfasinin cesme organizasyonundan itibaren daha da su ustune cikmaya baslamisti zaten. Birsen yengemizin hala aciklamadigi surprizi buna dair birsey biliyorum. o surpriz gerceklesene kadar bizler de bos durmadik. akin74 ve mehmet pekmezci'yle ailecek biraraya gelmeye niyetlendik. nasil bir sey olsun? eh, balikciyiz ya, bu sefer avlamasak bile yiyelim beraber dedik. benim icin hava hos, zaten gecen haftaki cipuralar (tamam ahmet abi, biliyoruz onlar lidaki:D) ve kolyoslar henuz mideye gitmemisti. pekmezcinin de gecen haftadan bi mirmir, bi barbunu vardi (kime yetecek demeyin, ogluna yetti vallahi:D), yapariz biraz takviye olur bize guzelim bir sofra dedik.

18 ocak persembe aksamina sozlesildi. bu arada bizim sehir disindan surpriz bir misafirimiz de ortaya cikinca kadro daha da zenginlesti.

akin, esi ve prensesleri buse hanimin bizi almasinin ardindan guzelbahce'de pekmezci ailesiyle bulusuldu.

neler oldu? once karma olan oturma duzeni bir miktar haremlik-selamlik'a dondu. tabii ki bu durum, beylerin balik sohbetine girismeleri, hanimlarin da gonullerince birbirlerine bizleri sikayet etmelerini saglamak icin gerceklesti:D.

buse prenses ve deniz prens kah birbirleriyle, kah cevre masalardaki cocuklarla oynayarak eglendiler. denizin 15 dakikada bir aglar vaziyette bir garsonun kucaginda masaya geri donmesi, aglamasi gecince tekrar oyuna geri donmesine engel olmadi:)

iste o melekler:

mutevazi bir sofrada eglenceli sohbetler, saatler nasil gecti anlamadik.

saki ben, zeytinyagindan sorumlu bakan pekmezci:

veee gecenin surprizi:

pekmezci apartman balikcisi unvaninin yanina "falci baci" unvanini da ekliyor:

yalan degil vallahi, adam tabak mabak da okuyor:D

bitmesin dedigimiz aksamin sonu geldi ama nasil hos bir tat kaldi damaklarda anlatamam. hayatta boyle birsey yazacagim aklima gelmezdi ama:
    balikavi.net...sana cok sey borcluyuz.

2. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    sagol deniz, hep birlikte inşallah...sizin istanbul muhabbetleriniz de çok hoş...

3. sevgili onur ve mehmet ve de akın ailelerinizle gerçekleştirdiğiniz bu organizasyon için canı gönülden tebrikler. birlikteliğiniz ve dostlığunuz daim olsun.:)

fal işi ayrı bir iş..:)

4. beta izmir

beta izmir

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kolyoz,Gopez,Mercan ve DOSTLUK
    Kıskandınız demiiii....:D :D

Şaka bir yana süper olmuş ama bu tabloyu yeni organizasyonda da görmek istiyoruz.

5. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    bir dahaki sefere sepetcioglu ailesi de olur insallah. hem onlar da ovalilar gibi ailece uye foruma:)

6. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Harika bir birliktelik bu,insan gerçekten etkileniyor,duygulanıyor,bişeyler oluyor işte... :)
    Alıştık hep av raporlarını okuyup tebrikler etmeye,tebriği asıl şimdi dile getirmek lazım bence...Dedim ya,harika bir birliktelik bu,gurur verici.
    Allah bu huzuru bu güzelliği bozmasın...

7. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    muhteşem arkadaşlar süpersiniz canı gönülden kutluyorum taktir edilcek bir buluşma olmuş ne mutlu banada böyle bir ailenin parçasıyım tekrar tekrar tebrikler inşallah bu ailenin büyümesi temennisiyle:)

8. suates

suates suat ateş

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    fangri
    onurum muhabbetiniz bol olsun izmir bizi imrendiriyor, kıskandırmıyor inşallah dostluklar hep baki kalır

9. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    amin...

baligi yiyorsun gidiyor zaten, baki kalan birseyler lazim elbet

10. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    birsen yenge buyutuyor zaten aileyi abi, birarada olalim insallah yemek organizasyonunda. guleryuzlu sohbetini ozledik...

11. AKIN74

AKIN74

Akşama ait birkaç cümle de ben ekleme yapayım…:)

Msn ‘ de Mehmet ile görüşürken hangimiz hatırlayamıyorum ama ikimizden biri ya kardeş ne zamandır görüşemiyoruz şöyle bir akşam ailelerimizle birlikte bir akşam bir yerde otursak ta bir şeyler yesek nasıl olur dedik ?

Tabii bu arada bu konuşmanın aynısı Onur kardeşimle yapılırken, Mehmet ile Onur’un aralarında verilen karar doğrultusunda ortak bir noktada buluşuluyor ve ;
    Mehmet ya kardeş o zaman bu hafta sonu ( geçtiğimiz hafta sonu için ) herkes gittiği avlaktan tuttuğu balıkları getirir veya balık olmazsa balıklar yeni Türk lirası karşılığı alınır bir yerde ocağa attırılır aynı zamanda hoş sohbet eşliğinde tüketilir dedi…;)

Tabii ki tereddütsüz okeylendi.

Onur’ları almaya gittiğimde Onur elindeki poşete sıkı sıkı sarılmış vaziyette geldi, hasret giderdik ama malum poşette ne vardı derseniz, Onur’un Özdere’den tuttuğu ince lidakiler…kiki...:D

Yol boyunca bir an olsun poşeti elinden bırakmadı ta ki restorana varıncaya kadar…Restorana geldiğimizde ise korktuğum başıma gelmişti, kardeş bak bakalım dedi ince mi değil mi…Bakmaz olaydım bunlar gerçekten çupra idi, Ahmet Abi çupralardı haberin olsun, demedi deme...! Bir sonra ki planım bu çupraları enfes bir şekilde tüketmekti, buna anlaştığım garson’u da dahil ettim ama ne yazık ki Onur önüme gelen tabağın içindeki çupranın Özdere çuprası olduğunu anlayınca planım yine işlememiş oldu…:( Alacağın olsun Onur’cum…Gerçi ucundan azıcık tattırdı…:p

Gerçekten çok güzel ve çok eğlenceli geçti, bizler yani erkeklerin hararetli muhabbetini, eşlerimizin kendi aralarında yaptığı muhabbetin yanında vasatı geçemedi, lakin hanımlara yetişmemiz imkansız gözüküyordu, açık ara fark atmışlardı bize…:D

Gecenin sürprizi Mehmet’ten geldi, kardeşimiz bir fal bakıyor hiç sormayın, mümkünse en yakın zamanda birlikte bir kahve için çünkü söyledikleri aynen çıkıyor…he..he...he…
    Not : Mehmet bey ile bir kahve içmek ve falınıza baktırmak için Manager olarak Benim ile temasa geçebilirsiniz…!!!;)

Ah Mehmet ben bilseydim senin böyle kahve falını baktığını, bırakır mıydım hiç seni falıma baktırmadan…:D

Gecenin hoş sürprizini de Onur’un Antalya’dan gelen baldızı yapmış oldu…

Yoksa bizim bu buluşmadan haberi olan Antalyalı kardeşlerimiz mi acaba son dakikada Antalya’dan acele bir şekilde gönderip gece hakkında bilgi almak için plan yapmışlardı anlamış değilim…?

Çocukların cıvıltısı da ayrı bir güzellikti akşam için, her ne kadar zor zapt ettiysek.
    Böyle akşamların hep birlikte neşe içinde tekrar yaşanması dileğiyle…… :)

12. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    merhaba,

izmir organizasyonları ve paylaşımlar çok güzel,galiba siteyi biraz geç farketmişim:( Yapılacak her türlü organizasyonda her türlü görevi almaya hazırım! Bornova-özkanlar dayım.Mail adresim proiflim de var.MSN de izmirli dostlarla kaynaşmak ta güzel olur.sevgiler...

13. beyazkartal

beyazkartal selim

Favori Kamış:
    hertürlü malzm
    En İyi Avı:
    kofana eşkina yayın herhalde 1kg yakın
    arkadaşım ailece çok keyifli bir akşam geçirmişiniz resimlerden belli zaten keyfiniz dostluğunuz hep daim olsun sağlıcakla kalın:)

14. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Sevgili Akın ve Onur zaten yazılacak olanları yazmışlar. Evde net olmadığı için her seferinde yazacak bişey kalmıyor:)

Bir araya gelebilmek herzaman zordur. Ortak tutkusu balık olan insanların belki biraz daha kolay olur bir araya gelmeleri. Ama işin içine eşlerde girince durum biraz karışıklaşır. Tereddütler doğar acabalar konuşulur. Burdaki tek endişe eşlerin birbirleriyle kaynaşabile endişesidir.

Bunu yaşamadık, zaten yaşamayacağımızı biliyorduk. Benim eşim Akın'ı zaten tanıyordu. Akın ve Onur'un eşleri beni gayet iyi tanıyorlardı. Şahsen değil tabi balık muhabbetlerinden. Öncelikle "apartman balıkçısı" olarak tanıdılar beni. Şimdi de "kuma" diyorlar. Bakalım neler duyacağız yakında. :D Ama sağolsunlar var olsunlar.

Bu haftasonu balıksız geçti. Sanırım bir tek Onur balığa çıktı. Akın'ın amcası vefat etti, benim hanım küçük bir kaza geçirdi ayağı alçıda. Onur'un eşi kötü bir kazadan kılpayı kurtuldu. Bana cuma akşamı fal baktırdılar ondan oldu bunlar:D

Ertesi gün ne olacağını asla bilemiyorsunuz. O yüzden sevgili dostlarım, mümkün olduğunca birarada olmak, paylaşmak ve birbirini sevmek saymak lazım. İşin özü bu. insanız hepimiz ve sosyal canlılarız. Ufkumuzu genişletmek yeni insanlarla tanışmak ve onlarla bizimki gibi felekten geceler çalmak lazım. Bizim çabamız bu. Dost olabilmek, kardeş olabilmek... Ve öyle kalabilmek tabiki...

Akın fincan başına 10 ytl alırım dostum. Geri kalanı Onur'la paylaşırsınız. Fikir senin ama bak o da reklamımızı yapıyor hakkını yeme adamın:D

Dinek ve Ovalı ailelerine bizimle bu geceyi paylaştıkları, o güzel yüreklerini bizlere de açtıkları ve hoş sohbetlerini gülen yüzlerini esirgemedikleri için çok ama çok teşekkürler. Soğ olun varolun sevgili dostlarım. Ve balıkavı.net ailesi sizleirn sayesinde oluyor bütün bunlar. Masada sizlerde vardınız o gün aklınıza başka birşey gelmesin. Hepimiz bir aradaydık...

15. Sevgili Akın kardeşimin başı sağolsun,allah rahmet eylesin amcamıza:(

Yengelerimede geçmiş olsun bu arada:(

16. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    Allah Muhabbetinizi Arttirsin...........

17. AKIN74

AKIN74

Sağolasın Can kardeş, dostlar sağolsun...

18. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Bu mutlu tabloların, kaynaşma ve güzel muhabbetlerin kaynağının Balıkavı.Net olduğunu düşündükçe insanın sanal bir ortamdan bu denli güzel arkadaşlıklara nasıl geçiş yapılabildiğine inanası gelmiyor..
    Güzel gecenizin coşkusunu ben de buradan paylaşıyorum.. Daha nicelerine inşallah..:D

19. Öncelikle bu güzel buluşmada katkısı olan üç aileyi de kutlarım. Çok güzel bir ortam yaratmışsınız. Resimlerinizi Cumartesi akşamı Şenal Ailesi ve Ömer Ağbinin ailesi ile beraberken gördüm. Fakat ancak yazmak nasip oldu. Çünkü bizimde kızımızla ilgili görünmez bir kaza söz konusu idi. Çok şükür ki önemli bir şey yokmuş. Ancak dün bu konuda sevinçli haberi alabildik. Sevgili Mehmet Arkadaşımız " bir gün sonra ne olacağını asla bilemiyorsunuz" diyor ya hatta bir an sonra,diyerek eklemek istiyorum. O nedenle o anı yaşama şansı tanıdığınız için kendinize ne iyi etmişsiniz.

Bende, öncelikle Sevgili Akın'a başsağlığı diliyorum.
    Sevgili Mehmet eşine geçmiş olsun dileklerimi iletmeni rica ederim.
    Sevgili Gülgün sanada geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

20. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    420 3 parça dam black panter //390 linefea tuornement surf
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    tebrikler mükemmel bir gece geçirmişsiniz :cool: